یخچال ساید بای ساید 34 فوت سامسونگ RS80 نقره

Samsung Refrigerator 3 Door Silver side by side RS80

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RS80
رنگ
سیلور
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال جادار سامسونگ 34 فوت RS80

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS80 یکی از محصولات جادار می باشد که در کل 34 فوت گنجایش دارد. گنجایش کلی یخچال 805 لیتر است که در هر دو بخش ساید و فریزر توانایی در خود جای دادن مواد غذایی بالایی را دارد. خانواده های علاقمند به یخچال سامسونگ که دارای جمعیت بالایی می باشند می توانند با تهیه یخچال 34 فوت RS80 همه نیاز های خود را در یک یخچال ساید بر طرف نمایند و همه خوراکی های دلخواه خود را خریداری نمایند بدون انکه نگران فاسد شدن باشید. امکانات و ویژگی های بالا و نوین یخچال را بسیار عالی کرده است و اینورتر بودن موتور نیز در مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار و مدت عمر موتور را نیز بالا می برد. فضای ذخیره سازی بسیار مناسب که درب ها در زاویه ای بالای 90 درجه باز میشود تا اسان بارگیری انجام دهید . فناوری یخ ریز و ابریز در قسمت درب فریزر تعبیه شده است و در طراحی مغزن باریک و مینیمالیستی میتواند خدمات را بدهد که فضایی مناسب برای بارگیری حداکثری میدهد . یخ ساز و ابریز دارای 3 مرحله کاربردی میباشد که همیشه در دسترس دارید . یخ خرد و مکعبی و اب سرد از خدمات ابریز و یخ ریز می باشد و همچنین با تنظیمات اسان در پشت ابریز و لمس ساده میتوانید خدمات دریافتی را تغییر دهید . 

خرید ساید - بای ساید سامسونگ مدل RS80 سیلور 34 فوت

ویترین غذا یخچال سامسونگ

یخچال فریزر ساید بای ساید در  این در سامسونگ RS80  نقره ای 805 لیتری 34 فوت 3 درب دارای یک ویترین بسیار زیبا و خارق العاده  و مدرن میباشد که در دسترس دارید و دون باز کردن درب اصلی میتوانید برداشت نوشیدنی و خوراکی و اجیل انجام دهید که در تکرار باز کردن در این در یا ویترین غذا میزان 55 درصد مصرف انرژی کاهش میابد . این قفسه و یا درب که باز میکنید نوردهی LED  روشن میشود و سرمادهی کمتری از دست میدهد و فقط قسمت بالایی دسترس دارید که سرما در قسمت پایینی در میزان خود باقی میماند وموتور اینورتر دیجیتالی خیلی سریع میزان سرمادهی از دست رفته را جبران میکند و موتور نیز کم کارکرد این میزان جبران انرژی را انجام می دهد و در نتیجه کم مصرف همیشه عمل میکند . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در سامسونگ نقره ای RS80  با 805 لیتر گنجایش و 3 درب در قسمت در این در یا HOME BAR  یا ویترین غذا دارای یک دکمه بازکردن درب میباشد که فشار میدهید و سریع در این در باز یشود که با روشن شدن نوردهی میتوانید غذای مورد نیاز و نوشیدنی و یا اجیل را بردارید  و دبار ببندید و همچنین قابلیت باز کردن درب یخچال را در یک مرحله دارد و یا هر ارزوی شما که مصرف کننده هستید در اختیار براورده میکند تا کارایی اسان و بارگیری اسان و برداشتی اسان داشته باشید . 

خرید ساید سامسونگ- مدل RS80 سیلور 34 فوت اتومات

درب فلزی محکم و عایق بندی مدرن 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب 805 لیتری 34 فوت سامسونگ نقره ای RS80  در قسمت در این در یا ویترین غذا و یا HOME BAR  دارای یک درب محکم فلزی و ست با بدنه میباشد که در باز شدن مکرر میزان سرما دهی از دست میدهد و میتواند سریع جبران سرمای از دست رفته را بدهد . در دفعات بالا و مکرر که درب ویترین را باز میکنید میزان قابل توجهی سرما از دست میدهد که این سرما دهی در حد خود میباشد اما در نگه داری مواد غذایی و بهداشتی و غذای اماده و نوشیدنی ها و یا اجیل در بهداشت کامل و تازگی و در کیفیت برتر ارگانیک بودن نگه داری به عمل میاورد زیرا دارای یک درب فلزی با عایق بندی مدرن می باشد و میتواند فضای بیرونی با فضای داخلی را قطع نماید . 

خرید ساید دور این دور سامسونگ مدل RS80 سیلور

 

خوشمزه و تازه نگه داری کنید 

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید  805 لیتری 3 درب 34 فوت نقره ای سامسونگ RS80  نگه داری مواد غذایی و غذای اماده و میوه ها و سبزیجات را در کیفیتی بسیار عالی نگه داری میکند که در بعد از چند روز بارگیری شما کیفیتی دریافت میکنید که الان بارگیری داده اید و همچنین میزان نگه داری شما را در مدت زمان بیشتری انجام میدهد زیرا دارای دریچه های هوای سرد میباشد که در قسمت قفسه زیرین و در قسمت در این در یا ویترین غذا تعبیه شده است  و سریع هوای از دست رفته را جبران میکند . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در کره ای سامسونگ 34 فوت RS80  دارای برترین کیفیت نگه داری میباشد . دریچه های هوای ورودی د قسمت فریزر تعبیه شه است که با باز کردن درب فریزر سرما دهی از دست رفته را سریع جبران میکند که از موتور اینورتر دیجیتالی بهره میبرد . بخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت سامسونگ RS80  نقره ای 805 لیتری 3 درب میزان نوسان درجه هوای 0.5 درجه تا 1.5 +- درجه سانتیگراد دارد که تقریبا میتواند گفت 98.5 درصد نوسان هوای سرد و خنک ندارید و در یک درجه سردی و خنک نگه داری به عمل میاورد . 

خرید ساید- مارک سامسونگ مدل RS80 رنگ سیلور 3 درب 34 فوت

 

موتور اینورتر دیجیتالی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 34 فوت سامسنگ RS80  نقره ای 3 درب 805 لیتری دارای یک موتور اینورتر دیجیتالی میباشد که در 7 مرحله هوای سرد و استارت و تامین انرژی میدهد زیرا دارای در این در میباشد و نیاز نیست تا برای کل قسمت یخچال تامین هوای سرد دهد و دریچه های هوای سرد روشن گردد . در این در باز میشود نیاز به کمی هوای سرد میباشد پس یکی از مراحل 7 گانه موتور اینورتر دیجیتالی به کار میافتد و تامین انرژی را میدهد بدون اینکه هوای سرد در قسمت فریزر و قفسه پایینی بدهد و این باعث میشود تا بهینه شده عمل کند . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در سامسونگ RS80  نقره ای 805 لیتری 3 درب با موتور اینورتر دیجیتالی میتواند انرژی الکتریکی راکه متناوب میباشد به صورت مستقیم انتقال دهد و نوسانات و تناوب برق را که در حالت طبیعی دارد به خط مستقیم تبدیل نماید و انرژی تولیدی را سریع به باکس یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 34 فوت RS80  برساند که دارای 3 درب و 805 لیتر گنجایش و در این در میباشد . موتور اینورتر دیجیتالی دارای قطعات کم مکانیکی میباشد که در هنگام استارت قطعات کمی کار میکند و این باعث میشود تا قطعات کمی ساییدن داشته باشند و لرزش کم تر میشود همچنین تولید صدا نیز کم تر میشود و در نتیجه بدون صدا و لرزش و ثابت همیشه عمل میکند . 

خرید ساید اینورتر - مارک سامسونگ مدل RS80 سیلور 3 درب

 

طراحی و دیزاین مدرن 

در کنار کابینت و یا در کنار دیوار و پنجره و در داخل باکس کابینتی و هر قسمت که به شما احساس ارامش و مدرنیزه و ویو زیبایی میبخشد به محیط میتوانید یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت سامسونگ RS80  نقره ای 3 درب بگذارید و از نمایی مدرن برخوردار باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید 34 فوت سامسونگ RS80  نقره ای 3 درب 805 لیتری دارای طراحی بسیار باریک بدنه و مینیمالیستی درب ها میباشد که در 3 درب فلزی میتواند خدمات را بدهد و از دیزاینی مدرن برخوردار باشد و محیط را اراسته نماید .  نمای ابریز و در این در و 3 دربی و در داخل قفسه بندی 12 عددی که 6 قفسه برای یخچال و 6 قفسه برای فریزر میباشد هر کاربردی برای خانواده های پر جمعیتی را براورده میکند که از برند معروف و معتبر سامسونگ میتوانید برخوردار  باشید و بهره ببرید . کیفیت جنس درب ها فلزی ضد زنگ میباشد و همچنین در قسمت داخلی دارای طراحی بدنه باریک  با بدنه فلزی ضد زنگ و عایق بندی عالی میباشد که میتواند فضای بزرگ بارگیری 805 لیتری و 34 فوتی در اختیار بگذارد . 

خرید ساید- مارک سامسونگ 34 فوت مدل RS80 سیلور

 

فیلترینگ قوی UV LIGHT 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت سامسونگ RS80  نقره ای 805 لیتری 3 درب دارای فیلترینگ نوری UV  میباشد که همیشه فعال میباشد و با دوران هوای سرد در قسمت یخچال از فیلتر یو وی UV  نوری میگذرد و هر بوی هر بارگیری شما را میگیرد تا بازدهی و محیطی بدون بو و غذایی ارگانیک بارگیری شده را دریافت نمایید که این روند بهداشتی همیشه فعال میباشد و بدون نیاز به تعویض فیلتر میتوانید بهره ببرید . فیلترینگ نوری uv  به شیوه ای عمل میکند که این نور ذرات ناخالصی هوا را حذف میکند که در میزان کارکرد برای هوای تمیز میباشد که در زمینه های دیگری نیز همانند ابریز کاربرد دارد . فیلترینگ قدرتمند نوری uv  دوران هوای سرد را در خود گذرا میدهد و با گذر این فیلتر نوری ناخالصی حذف میشود و در نتیجه فضایی بدون بو و تازگی بارگیری شما را ضمانت میکند . 

خرید ساید سامسونگ RS80 - رنگ سیلور 34 فوت ابریز و یخریز دار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RS80
رنگ
سیلور
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Digital
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
805 لیتر
گنجایش یخچال
500 لیتر
گنجایش فریزر
305 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1774) (عرض908) (عمق896)
وزن
114 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL