یخچال سامسونگ RS50 سفید ساید بای ساید RS50N3513WW

Samsung Refrigerator Side by Side White color RS50N3513WW

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۶/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50
رنگ
سفید
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید سفید RS50 سامسونگ

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سفید سامسونگ RS50  دارای ابریز بر روی درب فریزر میباشد که از دو پدال برای اب دهی و یخ دهی طراحی بهره میبرد و میتواند خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد . در انتخاب خود و در نیازتان میتوانید اهرم فشاری برای اب بدهید و یا اهرم فشاری برای یخ بدهید که میتواند در هر صورت و ارزوی شما خدمات را بدهد . یخ ساز در دو زمینه یخ خرد و یخ مکعبی خدمات را میدهد و همچنین از دیزاین و طراحی مدرن بهره میبرد که میتواند فضای کافی برای بارگیری پارچ بزرگ تر و یا لیوان و یا جعبه یخ بدهد تا بارگیری اسان داشته باشید . در بالای یخ ریز و ابریز صفحه نمایش لمسی تعبیه شده است که بنا به خواست خودتان میتوانید تنظیمات بدهید و روشن و خاموش دهید و هر کارایی به صورت کامل در اختیار میگیرید . یخچال فریزر ساید بید بای ساید 2 درب 501 لیتری سفید سامسونگ RS50  در قسمت ابریز دارای یک روکش استیل ضد زنگ میباشد که در سلامت کامل و طول عمر بالایی برخوردار است و همیشه تمیز و بازدهی یهداشتی را میدهد و از طراحی بسیار باریک مغزن میتوانید اشاره داشته باشید که مغزن باریک فضای بارگیری را نمیگیرد و از 501 لیتر بارگیری میتوانید بهره داشته باشید . 

خرید ساید بای ساید - مارک سامسونگ هوشمند رنگ سفید مدل RS50

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید سفید 501 لیتری 30 فوت سامسونگ RS50  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که کم صدا عمل میکند و همچنین تولید نویز بسیار کمی دارد و در همین حالت نیز دارای مصرف کم انرژی میباشد و در تولیدات انرژی سرما و سرمای خشک نیز به صورت مستقیم انتقال انرژی میدهد و میتواند تامین انرژی در زمان کمی بدهد  . یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب سفید 501 لیتری سامسونگ RS50  با موتور اینورتر خطی از طراحی مدرن و بازدهی بالا بهره میبرد که میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا 10 سال گارانتی دارد و همچنین در حین کار نیز اسطکاک کمی ایجاد میکند و این اثبات میکند که قطعات کمی همانند یک پیستون کار میکند که انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد . اسطکاک کم اسطهلاک کمی ایجاد میکند و در این میان نیز لرزش بسیار کمی را دارا خواهد بود . لرزش کم تولید صدای کم و تولید نویز کم نیز میتواند برترین خدمات بدهد که بدون صدا و بدون لرزش عمل کند که از فرمول گاز فریون R600A  بهره میبرد و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه دهد . موتور در باکسی بسته اما با هواکش چند گانه قرار دارد که میتواند از گرم شدن موتور جلوگیری نماید و همچنین در حین استارت صدا را بیشتر میگیرد و در استارت ارام و در خاموشی نرم همیشه کار میکند . 

خرید ساید بای ساید- مارک سامسونگ رنگ سفید مدل RS50

ضد برفک 

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ سفید RS50  دارای فناوری هوشمند NO FROST  میباشد که دوران هوای سرد در قسمت یخچال را همیشه یکنواخت میدهد تا خدمات را در یک سطح بدهد و این سرمادهی و تنظیم رطوبت میباشد تا در تازگی مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات عمل کند و NO FROST  ضد برفک یعنی در هیچ قسمی نوسان هوای سرد و گرم ندارید تا برفک ایجاد شود و از دریچه های هوای چند گانه بهره میبرد تا هوای سرد به هر قفسه بندی درب و داخلی باکس و کابینت یخچال فریزر ساید بای ساید 501 لیتری سامسونگ RS50  سفید برسد . این فناوری کمک میکند تا رطوبت را حفظ نماید به شیوه ای که رطوبت اضافی را میگیرد و در سردی میزان درجه بندی و میزان نیاز سرمادهی میدهد که در نتیجه هر محتویات شما در تازگی کامل باقی میماند و این فناوری کمک میکند تا ارگانیک بودن و شادابی و طعم و بدون بو فضا را کنترل نماید . 

ساید RS50 رنگ مشکی

خرید ساید - مدل RS50 رنگ سفید بدون برفک 30 فوت

دریچه هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید 501 لیتری 30 فوت 2 درب سامسونگ سفید RS50  دارای دریچه های هوا در قسمت فریزر و یخچال میباشد که میتواند تامین هوای سرد چند جانبه بدهد و از محافظت کامل رطوبت و سرمادهی یک نواخت عمل کند . این فناوری در چند دریچه هوای سرد تعبیه شده است تا هوای سرد همیشه به هر قفسه برسد و هیچ فضایی ندارید که هوای سرد به قفسه ها و گوشه ها نرسد و در نتیجه یک باکس با هوای سرد چند دریچه ای دارید که با حفاظت 100 درصدی میتواند ارایه خدمات نگه داری مواد غذایی و خوراکی و سبزیجات و سبزیجات را بدهد . این دریچه ها کمک میکند تا در قسمت داخلی قفسه به بیرون هوای سرد دمیده شود و به هر گوشه هوای خنک برسد . 

ساید بای ساید سامسونگ 30 فوت رنگ سفید مدل RS50

فناوری POWER FREEZE 

 یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سفید سامسونگ RS50  دارای فناوری هوشمند POWER FREEZE  میباشد که میتواند سرمادهی خشک را در قسمت فریزر بدهد . این فناوری کمک میکند تا در زمینه سرمادهی سریع و یخ زدگی سریع عمل کند چرا که در بارگیری شما نیاز میباشد گوشت سریع منجمد شود و یا سبزیجات خورش سریع انجماد یابد و همچنین این فناوری کمک میکند تا ارگانیک بودن و روطبت و پروتئین را در مدت زمان کمی منجمد سازد و تا 6 ماه نگه داری به عمل اورد که در برداشت این خوراکی ها تازگی را در طعم و بو احساس میکنید . یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سامسونگ سفید RS50 با فناوری قدرت فریز کردن میتواند به شیوه ای عمل کند که دکمه POWER FREEZE  را فشار میدهید تا غذایتان را سریع انجماد دهد و سریع یخ بزند که در حفاظت کامل قرار بگیرد . 

خرید ساید - سامسونگ مدل RS50 رنگ سفید هوشمند

 

قفسه بندی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری 30 فوت سامسونگ سفید RS50  دارای قفسه بندی برای نوشابه و نوشیدنی و بطری های کوچک و یا بسته های قابی لبنیات میباشد که میتواند هر بارگیری شما را به صورت کامل به اجرا بگذارد و در مزیان قابل توجهی خدمات را میدهد تا همه خرید زیاد خود را بارگیری دهید . قفسه بندی نوشیدنی در سایز بزرگ تعبیه شده است که 4 عدد نوشیدنی را همیشه سرد نگه میدارد و همچنین قفسه بر روی درب داده شده است تا خوراکی ریز و تخم مرغ و نوشیدنی یک لیتری و هر بارگیری انجام دهید که بسیار  اسان انجام میشود  . یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سفید سامسونگ  RS50  با قفسه بندی شیشه ای نشکن مجهز میباشد که قابل برداشتن میباشد و تمیز نمایید که دباره جای گذارید دهید و یا اینکه فضای باز تر و بزرگ تری بدهید تا بارگیری را در حجم سایز بزرگ ی بدهید . این فناوری کمک میکند تا بارگیری در اندازه بزرگ و کوچک داشته باشید . 

قفسه بندی ساید بای ساید سامسونگ مدل RS50 سفید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50
رنگ
سفید
نوع موتور
کمپرسور اینورتر
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
534‎ لیتر
طبقات یخچال
6 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
یخ مکعبی و خرد شده
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
هوای فراگیر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
نوع دسته
استیل نشکن
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
42 دسیبل
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع186) (عرض750) (عمق800)
وزن
103 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL