یخچال فریزر سامسونگ RS64 سیلور 30 فوت ساید RS64R5306M9

Samsung Refrigerator SpaceMax Side by Side 617L Energy RS64R5306M9

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RS64R5306M9
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال RS64 سامسونگ نقره 

یخچال فریزر ساید بای ساید نقره ای 617 لیتری 30 فوت 2 درب  RS64R5306M9 با فضای بارگیری بسیاری طراحی شده است تا بتوانید خرید زیاد و بسته های بارگیری مواد غذایی و بهداشتی و میوه ای و سبزیجات بدهید . دیواره های باریک و طراحی مینیمالیستی که فضای داخلی را ارتقا میدهد و دیواره باکس داخلی و بیرونی از ضخامتی کم اما بازدهی بالا که نگه داری و حفاظت خوراکی ها را با بالاترین کیفیت انجام میدهد . فناوری space max تعبیه شده است که فضای داخلی را ارتقا میدهد تا بارگیری بزرگ و کوچک در بسته ها انجام دهد . عرض داخلی بیشتر شده است که فضای داخلی را افزایش میدهد . 

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS64

 

موتور اینورتر دیجیتالی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 617 لیتری سامسونگ نقره ای RS64R5306M9 از موتور اینورتر خطی بهره میبرد که مجهز به برد دیجیتالی میباشد و در توان تامین انرژی عمل میکند تا به اندازه نیاز تامین انرژی دهد . موتور اینورتر خطی دارای قطعات کم مکانیکی میباشد که در استارت نرم و خاموشی نرم و همچنین ساییدگی قطعات کم از طول عمر بسیار بالایی برخوردار میباشد . نویز کم و تولید صدای کم و لرزش بسیار کمی دارد . موتور اینورتر خطی دیجیتالی از یک پیستون هل دادن انرژی به صورت مستقیم بهره میبرد که سریع انرژی را انتقال میدهد . موتور اینورتر خطی دیجیتالی دارای 10 سال گارانتی میباشد و در 21 سال ضمانت دوام موتور اینورتر خطی شرکت المانی بین المللی Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE میباشد تا از کیفیت موتور بالا بهره ببرید . موتور اینورتر خطی دیجیتالی در هنگام استارت قطعات کم ساییدگی میکند و لرزش کم و تولید نویز کمی ایجاد میکند که در صورت نیاز به هوای سرد استارت داده میشود و این بدین معنی میباشد که بیش از 50 درصد مصرف انرژی کمی دارد . 

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS64 رنگ سیلور

 

سیستم خنک کننده 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 2 درب 617 لیتری نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 دارای سیستم خنک کننده همه جانبه میباشد که در هر گوشه و هر کنار میتواند خنکی و سردی بدهد و همچنین در نگه داری فضای داخلی یک دست حفاظت از مواد غذایی و خوراکی و میوه ها و سبزیجات را به عمل میاورد . سیستم دورانی هوای سرد در فضای کابینت داخلی میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که از 4 دریچه هوای سرد بهره میبرد و میتواند هوای سرد به هر قسمت برساند . سیستم خنک کننده هوشمند که در صورت نیاز هر قسمت فعال میشود  یعنی در قفسه زیرین که نیاز میباشد هوای سرد میدهد و موتور در استارت  انرژی کمتری میدهد . فضای داخلی بسیار مدرن و بسیار جادار و مدرن میباشد که در برداشت هر قسمت از قفسه و از دست دادن سرما میزان سرمادهی ان قسمت جبران میشود . 

ساید بای ساید سامسونگ اینورتر دار مدل rs64 سیلور

 

طراحی شیک 

یخچال فریزر ساید بای ساید 617 لیتری 2 درب 30 فوت نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 از دیزایت مدرن و کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که در خدمت دارید میتواند در فضای داخلی و دکوراسیون شما به شیوه ای قرار بگیرد که ست با هر لوازم خانگی شما قرار میگیرد و همچنین در فضای استانداری میتواند محیط را در خدمت داشته باشد . درب ها از طراحی مسطح و سایز مینیمالیستی بهره میبرد که دسته های تو رفته و بسیار شیک در خدمت دارید که اسان میتوانید باز نمایید و ببندید یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 617 لیتری نقره ای 30 فوت سامسونگ RS64R5306M9 با رنگ نقره ای و مشکی میتوانید تهیه نمایید که از شرکت اینترنتی و فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید دریافت نمایید که مدت زمان کم و تصویه درب منزل تحویل میگیرید . 

ساید مارک سامسونگ بسیار شیک مدل rs64 سیلور

 

فناوری سرد کردن و انجماد سریع 

 یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 617 لیتری 30 فوت نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 قابلیت سرد کردن و منجمد کردن بارگیری شما در مدت زمان کمی میباشد که از فناوری power freeze  و فناوری power cool پشتیبانی میکند تا در بارگیری میوه های تازه شما که بایستی سریع سرد و خنک شوند تا رطوبت را از دست ندهد دکمه POWER COOL  را میزنید تا سرمادهی سریع داده شود و همچنین برای انجماد میوه و گوشت و ماهی و هر بارگیری در قسمت فریزر دکمه POWER FREEZE  را میزنید تا سریع منجمد کند و سریع در همان کیفیت تازگی انجماد دهد و در نگه داری و مدت زمان بیشتری خدمات را در نگه داری مواد غذایی و خوراکی بدهد . 

خرید ساید- مارک سامسونگ مدل RS64 رنگ سیلور هوشمند

 

مغزن اکسترنال ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید  30 فوت 617 لیتری 2 درب نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 دارای فناوری ابریز و یخ ریز میباشد که در تنظیمات میتوانید یخ یا اب دریافت نمایید و همچنین دارای مغزن اکسترنال میباشد که بدون لوله کشی میتوانید اب سرد و یخ دریافت نمایید یعنی مغزن ابگیری دارد که در بهداشت کامل میتواند بارگیری اب داشته باشد و طبق نیاز یخ و اب سرد دریافت نمایید . بر روی درب فریزر یخ ریز و ابریز تعبیه شده است که با طراحی بسیار شیک و در فضای داخلی بدون مغزن بزرگ میتواند فضایی مناسب را در بارگیری قسمت فریزر بدهد و همچنین اهرم با فشار دادن در صورت نیاز شما یخ خرد و یخ مکعبی و اب سرد میدهد . مغزن اب در قسمت بیرونی قرار دارد و بدون نیاز به لوله کشی تامین یخ و اب سرد میدهد و همچنین مغزن همیشه وصل به یخ ریز و اب ریز میباشد . 

خرید ساید  سامسونگ ابریز و یخریز مدل RS64 رنگ نقره

 

فضای ذخیره یخ

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 617 لیتری 30 فوت نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 در قسمت فریزر دارای یک فضای داخلی و قفسه یخ ساز میباشد تا همیشه یخ اماده در حجم بیشتری داشته باشید . قفسه دارای طراحی بسیار مدرن میباشد که فضای ذخیره سازی را نمیگیرد و میتواند خدمات را در بالاترین کفیت بدهد . کافیست اب گیری دهید و در فریزر  و قفسه یخ اب را به یخ های کوچک بلورین تبدیل کند . 

خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل RS64 رنگ سیلور

 

فیلتر تصفیه هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 30 فوت 617 لیتری نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 دارای فیلترینگ بو گیر میباشد که همیشه در حال فعالیت میباشد تا همیشه بوی ناشی از بارگیری شما را بگیرد . این فیلترینگ به شیوه ای عمل میکند که دوران هوای سرد در هر قسمت به مرکزیت فیلترینگ میرود و از فیلتر عبور میکند و هر ناخالصی هوای داخلی را میگیرد که تصفیه هوا به عمل میاورد . یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 2 درب 617 لیتری نقره ای سامسونگ RS64R5306M9 با فیلترینگ تصفیه خیال شما را راحت میکند که هر بارگیری داشته باشید و در کیفیت بالا نگه داری به عمل میاورد و هیچ بویی بر روی مواد دیگر مانند میوه ها و سبزیجات نمینشیند . 

خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل RS64 رنگ نقره

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RS64R5306M9
رنگ
سیلور
نوع موتور
Digital Inverter Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
660 لیتر
گنجایش یخچال
420 لیتر
گنجایش فریزر
240 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
Mono Cooling
All-Around Cooling
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تکنولوژی SpaceMax
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1780) (عرض912) (عمق716)
وزن
109 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL