یخچال ساید بای ساید RS50 سامسونگ مشکی RS50N3913BC

Samsung Side-by-Side Refrigerator 501L RS50N3913BC

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۳۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50N3913BC
رنگ
مشکی آینه ای
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال مشکی سامسونگ RS50

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری مشکی سامسونگ RS50  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که میتواند سرعت تولید انرژی را در کمترین زمان بدهد و بدون محدودیت میتوانید کارایی داشته باشید که سرمادهی را بسیار سریع جبران میکند . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که میتواند انرژی را به صورت مستقیم انتقال دهد یعنی پیستون کار میکند و در هلدینگ و دوان کاری انرژی تولیدی را به باکس انتقال میدهد . طراحی مدرن با قطعات کم مکانیکی میتواند تا 10 سال گارانتی شرکت کره ای سامسونگ را به همراه داشته باشد که بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند که از گاز فریون R600A  بهره میبرد و استفاده دارد که در فضای بسته قرار دارد و میزان تولید صدا را خفه تر میکند که دارای هوا کش نیز میباشد تا گرم نشود و بازدهی انرژی را در تامین تنبل ننماید . قطعات کمی کار میکند که اسطکاک کمری را ایجاد میکند و لرزش کمی را دارا میباشد و همچنین تولید نویز بسیار پایینی را شامل میشود . استارت نرم و خاموشی نرم میتواند به شما اطمینان دهد که بون توجه شما و بدون مزاحمت صوتی خدمات نگه داری به عمل می اورد . 

خرید ساید سامسونگ رنگ مشکی ایینه ای مدل RS50

 

یخ ریز و ابریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید مشکی  درب  لیتری سامسونگ RS50  دارای فناوری یخ ریز و ابریز دو اهرمه میباشد که همزامن میتوانید یخ خرد را دریافت نمایید و اب سرد در لیوان بریزید که این فناوری کمک میکند تا مصرف برق و انرژی سرمایی کمتر شود و بهینه شده عمل میکند . یخ ریز دارای مغزنی باریک میباشد که هم اب در خود میگیرد و هم یخ خرد و مکعبی تولیدی را بارگیری دارد که بایستی از طراحی باریکی برخوردار باشد تا فضای محیط داخلی برای بارگیری فریزر را نگیرد . این فناوری دارای یک صفحه نمایش بزرگ لمسی در بالا میباشد که هم تنظیمات یخچال را میدهد و هم تنظیمات ابریز و یخ ریز را که در طراحی بسیار شیک و مدرن برخوردار میباشد و فضای کافی در اختیار دارید تا پارچ اب و قاب برای یخ ریز در قسمت اهرم بگذارید تا برداشت اب و یخ اسان انجام شود . 

قسمت ابریز و یخریز اتومات ساید سامسونگ مدل RS50 رنگ مشکی

 

فناوری HOME BAR 

 یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 2 درب 501 لیتری مشکی RS50  دارای هوم بار HOME BAR میباشد که با لمس یک دکمه باز میشود و فضا مناسبی برای بارگیری نوشیدنی در اختیار دارید که سریع سردی و خنکی میدهد تا خنک گوارای وجود بنوشید . این قسمت HOME BAR  بسیار مدرن و بسیار کارامد میباشد که در نتیجه کاراییو دفعات استفاده بسیار میتواند مصرف انرژی بهینه شده ای داشته باشد . یک دکمه لمس میکنید و هوم بار باز میشود که بارگیری اجیل و بستنی و نوشیدنی و پارچ اب را امکان میدهد و در کل هر بارگیری ریز شما را در خود میگیرد و در برداشت نیز اسان در دسترس میباشد . 

ساید بای ساید سامسونگ بار دار مدل RS50 رنگ مشکی

 

قفسه بندی قابل تنظیم 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب مشکی 501 لیتری سامسونگ RS50  دارای قفسه بندی شیشه ای میباشد که قابل برداشتن میباشد و همچنین نشکن , که میتوانید ارتفاع قفسه بندی را تنظیم دهید و یا اینکه فضای یک دست را در اختیار کدبانو اختیار دهید تا کیک تولد بزرگ و یا قابلمه بزرگ را در فضای یخچال قرار دهد . قفسه بندی بر درب نیز تعبیه شده است که اسان میتوانید هر مواد ریز و درشت را بارگیری دهید و همچنین بطری 2 لیتری بارگیری میدهید و یا اینکه قاب خوراکی های لبنیاتی را میتوانید بگذارید مثلا زرد چوبه یا بیبار و فلفل و تخم مرغ و هر بارگیری دلخواه شما . در قسمت فریزر نیز قفسه بندی 6 طبقه ای وجود دارد که از جنس شیشه نشکن میباشد و میتوانید بردارید و بشورید و دباره جای گذاری دهید همچنین میتواند در تمیزی باقی بماند زیرا از از دریچه قفسه بندی بهره میبرد که هر محتوا در قسمت مختص به خود نگه داری میشود . یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب مشکی سامسونگ 501 لیتری RS50  دارای قفسه بندی بطری میباشد که در 4 قفسه میتواند 4 بطری در سایز بزرگ 2 لیتری در خود بارگیری دهد و همیشه نوشیدنی سرد در خدمت داشته باشید . 

خرید ساید- مارک سامسونگ رنگ مشکی مدل RS50

دریچه هوای سرد 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری مشکی سامسونگ RS50  دارای خروجی هوای سرد چند گانه میباشد تا هر قفسه هوای سرد خود را دریافت نماید و از حفاظت کامل میوه ها و سبزیجات بهره ببرد . دریچه هوای سرد کمک میکند تا ارگانیک بودن و تازگی و حفظ رطوبت داشته باشد و بتواند خدمات را طبق استاندارد هر بارگیری و محتوای شما بدهد تا رطوبت را نگه دارد و تازگی را در مدت زمان بیشتری حفظ نماید . در قسمت فریزر نیز دریچه هوای سرد تعبیه شده است تا سریع غذای دریافتی را فریز دهد و منجمد نماید که این عمل تازگی و رطوبت و طعم و بو را حفظ مینماید که در مدت زمان بیش از 6 ماه میتواند ارایه خدمات دهد  . در قفسه زیرین یخچال قفسه کشوی درب دار میباشد که در سرد شدن رطوبت را در خود نگه میدارد و مانع از انتشار بو در فضای داخلی یخچال میشود و در نتیجه باعث میشود در طبقات بالا تازگی و بدون بو و تغییر طعم داشته باشید . 

خرید RS50 -مارک سامسونگ 30 فوت 2 درب باردار رنگ مشکی

محصول مشابه 

NO FROST 

 یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سامسونگ مشکی 30 فوت RS50  دارای فناوری NO FROST  میباشد که میتواند عاری از برفک همیشه محیط داخلی یخچال و فریزر را حفظ نماید زیرا دوران هوای سرد در فریزر و یخچال به صورت یکنواخت انجام میشود که هیچ قسمتی ندارید تا نوسان هوا داشته باشد و تولید برفک نماید . یخچال فریزر ساید بای ساید مشکی سامسونگ 2 درب 30 فوت 501 لیتری rs50  با فناوری ضد برفک تجهیز میباشد که در یخچال با حفظ رطوبت غذا های گوشتی و میوه ای عمل میکند و در فریزر نیز میزان برفک بسیار ناچیزی که از یخ زدگی تولید میشود بر روی بارگیری شما مینشیند تا در باردهی به شما و در استفاده شما ارگانیک بودن را همیشه حفظ داشته باشد . 

 

ساید بای ساید بدون برفک مارک سامسونگ مدل RS50 رنگ مشکی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50N3913BC
رنگ
مشکی آینه ای
هوم بار
نوع موتور
Digital Inverter Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
551 لیتر
گنجایش یخچال
359 لیتر
گنجایش فریزر
192 لیتر
طبقات یخچال
5 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
3 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
All-Around Cooling
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تکنولوژی SpaceMax
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
43 dBA
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1789) (عرض912) (عمق672)
وزن
106 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو