یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS50 نقره ای 30 فوت RS50N3913SA

Samsung Side-by-Side Refrigerator 501L RS50N3913SA

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۴۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

ساید RS50 سامسونگ نقره ای

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری سامسونگ نقره ای RS50  بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند یعنی میتواند تامین انرژی را در ثبات و در سایلنت انجام دهد . یعنی موتور بدون صدا و بدون لرزش و بدون نویز عمل میکند که در استفاده مکرر و در استفاده زیاد شما فقط درب باز میکنید و میبندید و برداشت و بارگیری انجام میدهید و از نسل قدیم یخچال ها نیست که لرزش بسیار و تولید صدای زیادی دارد بله از موتور اینورتر خطی بهره میبرد که در سایلنت کامل و مصرف انرژی کم همیشه عمل میکند و یبا هر استارت نرم و خاموشی نرم میتواند تامین انرژی را به صورت مستقیم انجام دهد زیرا پیستونی کار میکند که مستقیم انرژی را به باکس یخچال فریزر ساید بای ساید 501 لیتری 2 درب 30 فوت نقره ای سامسونگ RS50  انتقال میدهد . موتور اینورتر خطی با قطعات کم مکانیکی طراحی شده است که در استارت قطعات کم کار میکنند و اسطکاک کمی را ایجاد میکند که تولید لرزش را صفر میکند و همچنین نویز موتور را در تولید صدا بسیار کم میزان 41 دسیبل دارد . موتور اینورتر خطی دارای 10 سال گارانتی میباشد یعنی از کیفیت موتور بسیار بالایی برخوردار میباشد و همچنین از گاز فریون R600A بهره میبرد . موتور در فضایی قرار دارد که بسته اما دارای هواکش میباشد که دریچه ای هوا را نفوذ میدهد تا موتور را از گرم شدن بپرهیزد و همچنین نویز و صدا را بسیار پایین میاورد که شما هیچ گاه متوجه نمیشوید که روشن میباشد یا خاموش .

خرید ساید- مارک سامسونگ مدل RS50 رنگ سیلور

 

فناوری ضد برفک 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری 30 فوت سفید سامسونگ RS50  دارای فناوری NO FROST  میباشد که برفک زدایی نام دارد و بدین شیوه کار میکند که دریچه های هوای سرد در هر قسمت تعبیه شده است تا هر قفسه میزان هوای سرد خود را داشته باشد تا کمترین توازن هوای سرد و گرم در محیط باشد و همچنین هوای سرد دورانی در هر قسمت  دارید که میتواند حذف برفک داشته باشد و به همراه خود بیاورد . یخچال فریزر ساید بای ساید 501 لیتری نقره ای 30 فوت  2 درب سامسونگ RS50  با این فناوری کمک میکند تا همیشه میوه تازه دریافت نمایید و همچنین زمانی برای تمیز کردن یخچال سپری نمیکینید و کارایی را مختل نمیکند در قسمت فریزر نیز دوران هوای سرد و خشک دارید که به هر قسمت میرسد و در بارگیری میتواند سریع غذایتان و یمواه و سبزیها را منجمد نماید و در مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل اورد . 

ساید سامسونگ- بدون برفک مدل RS50 رنگ سیلور

 

قفسه بندی 

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ نقره ای 501 لیتری 30 فوت 2 درب سامسونگ RS50  دارای قفسه بندی جنس شیشه ای نشکن میباشد که قابل برداشتن و قابل تنظیم میباشد تا هم قفسه ها را بشورید و هم فضای بزرگ تری تولید نمایید برای بارگیری قابلمه های بزرگ و یا برای بارگیری کیک عروسی چند طبقه که نگه داری به عمل اورد . قفسه بندی در قسمت درب نیز تعبیه شده است که میتواند بطری تا دو لیتر در خود جای دهد و همچنین برای بارگیری جعبه نمک و فلف ل و بیبار و زرشک و زردچوبه و . . . . فضای مناسبی دارد و همچنین قابل شستن نیز میباشند و در رنگ روشن و جنس شیشه ای نشکن میتواند خدمات را بدهد . قفسه بندی در 6 قسمت فریزر نیز تعبیه شده است تا بارگیری مواد نگه داری و فریز شده انجام دهد و همچنین در قسمت درب فریزر ابریز تعبیه شده است که مغزن اب را در درب جای داده و طراحی بدین شیوه میباشد که باریک اما میتواند میزان قابل توجهی اب برای یخ ساز و اب سرد بارگیری نماید . قفسه بندی زیرین یخچال کشوی میباشد و در بارگیری میوه ها و سبزیجات که بو خوشی دارند اما واکنشی بر غذاهای دیگری دارد را حذف میکند و در کنترل کاملی میتواند حفاظت بارگیری شما را به انجام برساند . 

خرید ساید بای ساید- مارک سامسونگ رنگ سیلور مدل RS50

 

فناوری power freeze 

یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری نقره ای سامسونگ 30 فوت rs50  دارای فناوری برتر power freeze  میباشد که میتواند بارگیری در قسمت فریزر را در سرعت بسیار بالایی منجمد نماید . این فناوری کمک میکند تا برای بارگیری شما که مثلا گوشت ماهی میباشد یا گوشت قرمز میتوانید دکمه POWER FREEZE  را بزنید که سرعت انجماد را بالا میبرد و سریع منجمد میکند که حفاظت از رطوبت را میدهد و همچنین میزان تازگی و ارگانیک بودن مواد غذایی را حفظ میکند . 

خرید یخچال سامسونگ - مدل RS50 رنگ نقره ای 2 درب 30 فوت

 

قسمت HOME BAR 

یخچال فریزر ساید بای ساید نقره ای 501 لیتری 2 درب سامسونگ 30 فوت RS50  دارای قسمت و قفسه برای بارگیری ریز و نوشیدنی های کوچک یک لیتری و شیر و هر بارگیری شما میباشد که با یک دکمه لمسی میتوانید درب را باز نمایید که اسان برداشت را انجام میدهید . HOME BAR  در یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 501 لیتری نقره ای سامسونگ 30 فوت RS50  تعبیه شده است که میزان مصرف انرژی را کاهش میدهد زیرا درب اصلی یخچال را کمتر باز میکنید و به بارگیری و باردهی میتوانید بپردازید . همیشه سرد و خنک و همیشه اماده میتوانید برداشت انجام دهید . 

ساید بای ساید سامسونگ باردار مدل RS50 رنگ سیلور

 

ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 501 لیتری 2 درب نقره ای سامسونگ RS50  دارای فناوری مدرن و باریک میباشد که در دو اهرم میتوانید برداشت یخ و اب را هزمان داشته باشید که در خدمت دارید  و در قسمت فریزر تعبیه ده است تا بتوانید خدمات را داشته باشید . ابریز و یخ ریز در دو قسمت و دو اهرم در خدمت میباشد که در یخ مکعبی و یخ خرد دریافت یخ دارید و در قسمت مغزن نیز مغزنی باریک و مینیمالیستی دارید که اب نیاز برای یخ و اب سرد بارگیری میکند . ابریز و یخ ریز در قسمت بالایی دارای یک صفحه نمایش لمسی میباشد که هر کارایی یخچال و فریزر را در خدمت میدهد و در تنظیمات میتوانید دخیل باشید و استارت و خاموشی را بزنید و همچنین دارای نوردهی LED  میباشد که در پایان کاری شما خاموش میگردد تا مصرف برق بهینه شده ا داشته باشد و بسیار کم مصرف و بسیار به صرفه میتوانید یخچال فریزر ساید باید ساید 2 درب 30 فوت 501 لیتری سامسونگ نقره ای RS50  خرید نمایید که شرکت اینترنتی و فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتواند در سریع ترین زمان تحویل نماید و درب منزل تصویه حساب انجام دهید . 

ساید سامسونگ ابریز و یخریز دار مدل RS50 سیلور 30 فوت

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50
رنگ
سیلور
هوم بار
نوع موتور
اینورتر
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
501 لیتر
طبقات یخچال
6 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
4 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
دسیبل 42
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد یخچال (میلیمتر)
(ارتفاع 178) (عرض 910) (عمق 730)
وزن
106 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL