تلویزیون 40 اینچ سامسونگ FHD اسمارت T5300

SAMSUNG TV 40 INCH FullHD Smart T5300

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
T5300
کیفیت تصویر
Full HD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2020
نقد و بررسی محصول

تلویزیون سامسونگ 40 اینچ

تلویزیون سامسونگ 40 اینچ FULL HD  اسمارت T5300 2020  دارای امکانات بسیاری میباشد که این تلویزیون خانگی می تواند برایتان فراهم نماید تا در دنیای دیجیتال و دنیای اینترنتی بتوانید خدمات را داشته باشید و استفاده را در هر زمینه دسترس شما باشد .تلویزیون هوشمند سامسونگ 40 اینچ fhd  اسمارت t5300 2020  دارای طراحی بسیار باریک و زیبا میباشد که هم میتوانید بر میز تلویزیون بگذارید و هم اینکه قابلیت نصب بر دیوار را دارد و میتواند خدمات را بدهد . تلویزیون سامسونگ 40 اینچ T5300 2020  از طراحی باریک بدون قاب و فریم بهره میبرد که بدون حواس پرتی و در فوکوس کامل به تصاویر میتوانید محتویات تان را ببینید . تلویزیون سامسونگ 40 اینچ FHD  اسمارت T5300 2020  دارای دو پایه در بغل میباشد که بر دکوراسیون شما قرار میگیرد و به دلیل اتصال به اینترنت کمترین کابل را در محیط خواهید داشت تا محیط را در سادگی اراسته نماید . تلویزیون باریک سامسونگ 40 اینچ FHD  اسمارت T5300  با نصب بر دیوار کمترین فاصله را میان ددیوار و تلویزیون ایجاد میکند و در اتصالات نیز به همین دلیل که عرض نمودیم به صورت وایرلس و بدون سیم و کابل میتواند اتصالات را انجام دهد که هیچ شلوغی کابلی ندارید . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 40 اینچ کیفیت FULL HD

 

اتصال به اینترنت 

تلویزیون سامسونگ 40 اینچ FHD  اسمارت T5300 2020  قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که میتواند موبایل شما را به تلویزیون اتصال دهد که از این طریق میتوانید صفحه نمایش بزرگ تر را در قالب موبایلتان داشته باشید تا در هر برنامه که اجتماعی و مرورگر و بازی باشد بتوانید محتوایتان را به اجرا بگذارید . در موبایلتان اینستاگرام و واتساپ و تلگرام دارید که در تلویزیون میتوانید بهره را به صورت کامل داشته باشید و همچنین فایل های شخصی را میتوانید در تلویزیون به اشتراک بگذارید و از کیفیت FHD  بهره ببرید . اتصال به اینترنت از طریق WIFI  و کابلی امکان پذیر میباشد تا بتواند خدمات انلاین دنیای مجازی و اینترنتی را بدهد و همچنین در بزینس میتوانید استفاده نمایید که صفحه نمایش همیشگی دنیای بورس باشد که در روشن کردن و انلاین شدن و نشان دادن بالانس بورس با خبر باشید . سیستم عامل تلویزیون هوشمند سامسونگ TIZEN  میباشد که اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون را امکان پذیر مینماید و اتصال کابلی در تلویزیون را در مدیریت دارد و همچنین قابل میسازد تا در مرورگر ها جستوجو را داشته باشید و این مرور گر ها ALEXA , NETFLIX , GOOGLE , CHROME , TOUTUBE , AMAZON , GOOLE PLAY , GOOGLE ASSISTANT , GOOGLE SEARCH  و هر مرور گر دیگر را در پردازش قار میدهد که میتوانید اشتراک گذاری را داشته باشید و از جدیدترین موزیک و ویدیو و محتوا رونمایی کنید .

خرید تلویزیون سامسونگ متصل به اینترنت 43 اینچ

 

کیفیت تصویر 

تلویزیون 40 اینچ سامسونگ T5300 2020  اسمارت دارای کیفیت تصویر FULL HD  میباشد که در میزان کیفیت HD  دو برابر کیفیت را در صفحه نمایش به اشتراک میگذارد و همچنین از وضوح بالایی برخوردار میباشد که میتواند تصاویر صاف و روان را به نمایش بگذارد . کیفیت تصویر FHD  دارای پیکسل بندی 1080*2160 میباشد که خلق تصاویر  با  کیفیت را برایتان میدهد تا محتواسیتان را در بالاترین کیفیت ببینید . تلویزیون سامسونگ 40 اینچ FHD  اسمارت T5300 2020   دارای نرخ تازه سازی تصویر 60 هرتز میباشد که میتواند کیفیت تصاویر را به صورت صاف و روان به اشتراک بگذارد و از برترین صحنه در کیفیتی با نوردهی بالا و استاندارد و هوشمند و همچنین ترکیب رنگ زنده بهره مند شوید . کیفیت تصویر FHD  با نرخ تازه سازی 60 هرتز تصاویر را در فریم بندی و جزئیات کامل بهاشتراک میگذارد و در کیفیت تصویر میزان فریم بندی را تقویت میکند و همچنین جزئیات از دست رفته را بازیابی میکند تا کیفیت FHD  را خلق نماید . تلویزیون سامسونگ 40 اینچ T5300 2020  با فریم بندی و جزئیات کامل تصاویر کنتراست دقیق ار بر هر محتوا تطبیق میدهد و همچنین در صفحه نمایش با پیکسل بندی متراکم بر صفحه میتوانید تصویری پویا را دریافت نمایید . 

تلویزیون مارک سامسونگ 40 اینچ FHD ساخت 2020

 

سیستم عامل TIZEN 

تلویزیون 40 اینچ سامسونگ FHD  اسمارت T5300 2020  با قابلیت هوشمند بودن و اتصال به اینترنت از سیستم عامل TIZEN پشتیبانی میکند . این شیستم عامل مدیریت کامل برنامه های اینترنتی را دارد که میتوانید در دسترس داشته باشید . سیستم عامل TIZEN در تلویزیون های سامسونگ وظیفه خود را به انجام میرساند تا شما را در زمینه مرورگر های هوشمند دنیا و دنیای مجازی و دنیای سوشیال مدیا بهره مند  سازد و در هر زمینه ای جستوجو را داشته باشید و همچنین برنامه هوشمند اتصال به موبایل را در اختیار میگذارد تا بتوانید خدمات کلی را در تلویزیون به اجرا بگذارید و دریافت نمایید .

40 اینچ سامسونگ اسمارت بدون قاب ساخت 2020 سیستم عامل تایزن

محدوده دینامیکی 

تلویزیون 40 اینچ سامسونگ T5300 اسمارت FHD  دارای محدوده دینامیکی بالا میباشد که از HDR  پیروی میکند . این محدوده دینامیکی بالا در کیفیت تصویر دخیل میباشد که کیفیت را در بالاترین سطح میدهد به شیوه ای که در تاریکی و روشنایی تفکیک تصویر در رنگ بندی را داشته باشید . تفکیک رنگ بندی در سایه و تاریکی میتواند انجام شود به شیوه ای رنگ تیره تیره تر میشود و رنگ شاد همانند زرد زرد تر میگردد تا در صحنه های تاریک برترین کیفیت رنگ را دریافت نمایید و این محدوده دینامیکی بالا نام دارد . همچنین در تصاویر روشن که رنگ سفید بیشتر نمایان میشود با رنگ های روشن تر همانند ابی روشن این رنگ در تقویت قرار میگیرد تا برترین کیفیت را در تفکیک رنگ بندی FHD  با محدوده دینامیکی بالای HDR  برایتان به نمایش بگذارد .

خرید تلویزیون 40 اینچ سامسونگ مدل T5300 اسمارت

 

کنتنرل صوتی تلویزیون 

تلویزیون 40 اینچ سامسونگ FHD  اسمارت T5300  دارای فناوری هوشمند ALEXA  میباشد که دستورات صوتی تان را پردازش میکند . با دستورات صوتی میتوانید تلویزیون را در اختیار داشته باشید . دستورات صوتی به شیوه ای میباشد که در فاصله بیش از 3 متر میتوانید به تلویزیون دستورات را بدهید . با صدای معمول و طبیعی میتوانید به تلویزیون دستورات صوتی را بدهید به شیوه ای که هر برنامه را درخواست نمایید به اجرا گذاشته میشود و همچنین در مرورگر ها میتواند جستوجو را برایتان به انجام برساند و در برنامه های AMAZON دستورات را میدهید که به اجرا گذاشته میشود . 

تلویزیون هوشمند 40 اینچ سامسونگ ساخت 2022 بدون فریم

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
سری
T5
مدل
T5300
سایز
40 اینچ
نوع تلویزیون
LED
پردازنده تصویر
Hyper Real
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge-LED
دقت رنگ
PurColor
Picture Quality Index
1000
کنتراست
Mega Contrast
پنل
VA
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Wide Angle
رزولوشن صفحه نمایش
1080*1920
کیفیت تصویر
Full HD
قابلیت ارتقاء تصویر
فرکانس تصویر
60 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
2 عدد
پورت USB
1 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM1240A
سال ساخت
2020
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
مصر
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL