یخچال دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 نقره ای 40 فوت

Samsung Twin Refrigerator Silver RR39-RZ32

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
دو قلو
سازنده
سامسونگ
مدل
RR39
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال دوقلو RR39-RZ32 سیلور سامسونگ 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 765 لیتری 40 فوت 2 درب RR39-RZ32 نقره ای دارای موتور قوی اینورتر خطی میباشد که از 7 برنامه تامین انرژی بهره میبرد و طبق نیاز به سرمادهی استارت را میزند و تامین هوای سرد میدهد . موتور اینورتر خطی دارای 10 سال گارانتی شرکت کره ای سامسونگ میباشد که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در استارت قطعات کمی کار میکند که در نتیجه اسطکاک کمی را ایجاد میکند و این اسطکاک کم اسطهلاک را بسیار پایین میاورد و در نتیجه شامل گارانتی میشود و همچنین قطعات کم که کار میکند تولید صدای بسیار کمی دارا میباشد که میزان تولید صدای 39 db  دسیبل میباشد و همچنین موتور در قسمت پایینی با دریچه قرار دارد که نویز تولیدی را میگیرد که صدا به بیرون درز نمیدهد و در نتیجه میزان تولید صدای ناچیز 39 دسیبل به بیرون درز نمیکند . موتور اینورتر خطی در فریزر نیز تعبیه شده است که کمتر کار میکند و میتواند تامین انرژی نماید و از یک کمپرسور برای انتقال انرژی بهره میبرد و تامین انرژی میدهد . 

خرید یخچال - دوقلو سامسونگ 40 فوت رنگ سیلور مدل RR39 RZ32

 

هوشمند 

یخچال فریزر سامسونگ دوقلو 40 فوت 2 درب 765 لیتری نقره ای RR39-RZ32 دارای اتصال به اینترنت میباشد و هوشمند در اختیار میگیرید که هر کارایی در هر زمینه هر برنامه باکس یخچال فریزر را در اختیار میگذارد . اتصال به اینترنت به شیوه هوشمندانه انجام میشود یعنی از طریق WIFI  میتوانید اتصال برقرار کنید و از برنامه هوشمند SMART DIAGNOSIS  پشتیبانی میکند تا مسیر عیب یابی را مشخص نماید و صرف هزینه زیادی نداشته باشید همچنین برنامه هشدار دارد که اگر درب را باز بگذارید در موبایل هوشمندتان اخطار میدهد تا اقدام به بستن درب نمایید یا ایکه دور از خانه هستید و نیاز میباشد تا سرما دهی و کارکرد را چک کنید که در موبایلتان اختیار تنظیمات را دارید و میتوانید خاموش و روشن و هر برنامه ای که تعبیه کرده است را در اختیار داشته باشید . 

محصولات مشابه

رنگ سفید یخچال دوقلو سامسونگ

 

یخچال دوقلو ال جی سیلور

یخچال دوقلو سامسونگ رنگ سیلور 40 فوت مدل RR39 RZ32 فلاش خور

 

دریچه هوا 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ نقره ای 40 فوت 765 لیتری 2 درب RR39-RZ32 از دریچه های هوای سرد بهره میبرد که در 4 دریچه خدمات هوای سرد میدهد تا باکس یخچال را سریع سرد نماید و از امادگی همیشگی برای میهمانی خوراکی های شما و میوه ها و سبزیجات در مدت زمان بیشتری و در تازگی و در ارگانیک بودن پذیرایی نماید و از کیفیت اولیه برخوردار باشید . دریچه های هوا برای هر قفسه تعبیه شده است که در میزان نیاز و در میزان از دست دادن سرمادهی هر قفسه موتور اینورتر خطی به کار میافتد و میزان سرمادهی قفسه را سریع جبران مینماید . دریچه های هوا در بالا و در پایین تعبیه شده است که بتواند قفسه میوه را سریع سرد نماید و همچنین میزان رطوبت را نگه میدارد و بوی میوه ها و سبزیجات و غذا ها را در محیط منتشر نمیدهد که در تازگی و بدون بو محیط را همیشه در اختیار دارید . 

یخچال دوقلو- سامسونگ مدل RR39 RZ32 سیلور 40 فوت

 

قفسه بندی برتر 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 40 فوت 765 لیتری نقره ای 2 درب از قفسه بندی برتر و بسیار زیبا بهره میبرد و میتواند هر بارگیری شما در سایز بزرگ و کوچک را انجام دهد و همچنین قفسه بندی قابل تنظیم و انعطاف میباشد تا دسترسی اسان داشته باشید و بدون محدودیت بارگیری داشته باشید . با توجه به دریچه های هوا در هر قفسه و قفسه بندی هوشمندانه شیشه ای نشکن روشن بارگیری اسانی دارید و در نگه داری کامل میتواند تازگی میوه ها و سبزیجات و غذاها و اجیل را حفظ نماید . قفسه بندی قابل برداشتن و شستن و دباره جاسازی میباشد تا همیشه تمیز در اختیار شما قرار بگیرد . درب یخچال دارای قفسه بندی شیشه ای نشکن میباشد که در انعطاف و برداشتن میتوانید فضای بیشتری ایجاد نمایید و همچنین قابلیت بارگیری بطری نوشیدنی بزرگ را دارد و 2 لیتری بطری بارگیری میدهد . یخچال فریزر دوقلو سامسونگ نقره ای 40 فوت 2 درب 765 لیتری RR39-RZ32 با قفسه بندی مرتب و با برنامه برای هر غذای صبحانه و هر قابلمه و هر میوه و هر سبزی شما مکانی عالی با سرمادهی عالی تعبیه کرده است و زندگی راحتی برای شما به همراه میاورد . 

خرید یخچال دوقلو سامسونگ- مدل RR39 RZ32 سیلور ابریز

 

ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ نقره ای 2 درب 40 فوت 765 لیتری RR39-RZ32 با قابلیت ابریز و یخ ریز میتواند همیشه در اختیار شما باشد و در دسترس داشته باشید که با فشار دادن اهرم میتوانید یخ خرد و مکعبی و اب سرد را دریافت نمایید و همچنین دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن میباشد که پارچ اب را میتوانید پر نمایید که بر سر سفره ببرید و خنک بنوشید . جنس ابریز از استیل ضد زنگ میباشد هم دارای طول عمر بالایی میباشد و هم میتواند خدمات را به شیوه ای تمیز و بهداشتی بدهد . یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 40 فوت 2 درب 765 لیتری نقره ای  RR39-RZ32 دارای مغزن اب ابریز و یخ ریز میباشد که از طراحی باریک و مینیمالیستی بهره میبرد و میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که برای یخ و اب همیشه اماده میباشد و تا حد نساب میتواند خدمات را بدهد . 

خرید یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 رنگ سیلور

 

ضد برفک 

یخچال فریزر دو قلو سامسونگ 40 فوت 2 درب 765 لیتری نقره ای RR39-RZ32 از فناوری NO FROST پشتیبانی میکند که هیچ برفکی بر روی قفسه بندی ندارید و در فریزر نیز برفک بر روی محتوا ندارید  یا قفسه ها که برای تمیز کردن بایستی زمان صرف نمایید فقط استفاده میکنید و یا بارگیری و برداشت انجام میدهید و در کیفیت عالی برخوردار هستید . فناوری ضد برفک بسیار مهم میباشد زیرا فضای بارگیری شما را کمتر نمیکند و در کیفیت قفسه ها تاثیر نمیگذارد و یا اینکه اگر بارگیری داشته باشید برفک نمیگیرد که باعث خشک شدن میوه و سبزیجات میشود و همچنین در فریزر این قابلیت را میدهد تا قفسه بندی در کیفیت خود بماند و ریل ها بدون برفک راکت کشوی را بردارد و بگرداند و بارگیری شما در میزان سردی خشکی منجمد میشود که بدون برفک برداشت خواهید کرد . 

یخچال بدون برفک مارک سامسونگ مدل RR39 RZ32 رنگ سیلور

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
دو قلو
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RR39
مدل فریزر
RZ39
رنگ
سیلور
نوع موتور
Digital Inverter
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
40 فوت
گنجایش یخچال
20 فوت
گنجایش فریزر
20 فوت
طبقات یخچال
5 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز دستی
Smart Dongle
اتصال به Wifi
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
نوع دسته
استیل نشکن
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
39dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد یخچال (میلیمتر)
(ارتفاع1853) (عرض595) (عمق644)
ابعاد فریزر (میلیمتر)
(ارتفاع1853) (عرض595) (عمق644)
وزن
76 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
ویتنام
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL