کولر گازی سامسونگ دیجیتال اینورتر 24000 هزار AR24RSFHJWKN

Samsung Wall-mount AC with Digital Inverter 24000 btu AR24RSFHJWKN

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
سامسونگ
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی دیجیتال اینورتر سامسونگ

کولرگازی 24000 سامسونگ سرد و گرم مدل AR24RSFHJWKN دارای موتور اینورتر دار دیجیتال میباشد که میتواند انرژی تولیدی را تا 40 درصد بیشتر نماید که دمای محیط را در مسیر نیاز سرد و گرم تهویه مطبوع نماید . موتور اینورتر خطی کولرگازی 24000 سامسونگ AR24RSFHJWKN دارای میکروکامپیوتر میباشد که مدیریت موتور قدرتمند اینورتر خطی را عهده دار میباشد . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی هره میبرد که مستقیم انرژی را انتقال میدهد . طراحی مدرن این موتور با چیپست میکروکامپیوتر کارایی کولرگازی را در سطح بالاتری برایتان همانند حالت خواب میتواند کارایی را بدهد . به دلیل اجزا و قطعات کمتر مکانیکی لرزش کمتری را ایجاد میکند و همچنین اگر لرزش موتور کمتر باشد تولید صدای کمتری را ایجاد مینماید و در تولید صدای کمتر و لرزش کمتر نیز شاهد اسطکاک کمتری خواهد بود که اسطهلاک موتور را بسیار کم میکند که در شرکت و کمپانی سامسونگ به میزان 10 سال گارانتی را دارد . بورد AC  در مدیریت چیپست میکروکامپیوتر عمل میکند که هماهنگی کامل را در سیستم و کارایی ایجاد میکند . بورد AC  میتواند کارایی را در حجم کاملتری ارایه دهد به شیوه ای که هر برنامه و کارایی در کولرگازی را در بالاترین سطح به جریان میگذارد . برنامه های خواب راحت من جمله کارایی میباشد که در نصف شب بدون سرمایش بیشتر و گرمایش بیشتر مدیریت محیط را انجام میدهد که در یک سطح ثابت بماند . 

خرید کولر گازی 24000 هزار سامسونگ اینورتر دار

پنل کولرگازی 

کولرگازی سرد و گرم سامسونگ 24 هزار AR24RSFHJWKN دارای پنلی رنگ سفید میباشد و اسان میتوانید بر روی دیوار نصب دهید و در سطح مورد نیاز میتوانید استفاده را داشته باشید که ریموت کنترل میتواند این برنامه ها و خدمات را در اختیار بگذارد . هر برنامه و تنظیمات را میتوانید از طریق ریموت کنترل انجام دهید و در پنل اجرا گذاشته شود . پنل دارای فن و رادیاتور و فیلتر میباشد که هدایت دهنده هوای سرد و گرم را در محیط میتواند برایتان به انجام برساند . پنل یک تکه از دو تیکه کولرگازی میباشد که از طریق لوله رفت و برگشت میتواند بهموتور نصب گردد . پنل کولرگازی سامسونگ 24000 AR24RSFHJWKN سرد و گرم دارای طراحی بسیار زیبا میباشد که در یک مستطیل شیک و مدرن در محیط نصب می گردد و دکوراسیون را در تزئین بیشتر نمایان میسازد . 

خرید کولر گازی 24000 هزار سرد و گرم اینورتر

فیلتر داخل پنل 

کولرگازی اینورتر دار سرد و گرم سامسونگ 24000 مدل AR24RSFHJWKN دارای فیلترینگ بسیار قوی میباشد که در انتشار هوای تمیز نقش اولیه را ایفا میکند که از اولین مرحله ذرات بزرگ را می گیرد و در صافی بعدی نیز ذرات ریز و ریز تر را تا 99.99 درصد می گیرد که هوای منتشره در محیط از سالم ترین ها باشد تا برای نوزادان و بچه ها و افراد مسن هیچ ضرری نداشته باشد . فیلترینگ در بعد فن قرار دارد  و با استارت و ورود هوا از فیلتر عبور می کند که در جذب مواد میکروبی و باکتری و الرژن زا بسیار سریع و انی عمل میکند که با استارت هوای ورودی تمیز و بدون الایندگی منتشر می گردد . فیلترینگ را بسیار اسان میتوانید از پنل بردارید یعنی با برداشتن قاب میتوانید فیلتر را برداشته و تمیز نمایید . تمیز کاری میتواند باشستن انجام پذیرد و اگر نیاز باشد میتوانید فیلتر را تعویض نمایید که بعد از تمیزی اسان میتوانید در مکان خود جای دهید . فیلترینگ تمیز میتواند از 2 ماه تا 6 ماه برایتان تصفیه هوا را انجام دهد .

کولر گازی 24000 هزار سامسونگ اینورتر سرد و گرم

رادیاتور طلایی

کولرگازی سامسونگ 24000 سرد و گرم مدل AR24RSFHJWKN دارای رادیاتور طلایی میباشد که میزان انرژی را در سرعت بیشتری انتقال میدهد و از جنس مس درجه یک میتواند در خدمت موتور قرار بگیرد . موتور با رادیاتور طلایی تجهیز گردیده است که از طول عمر بیشتری برخوردار است یعنی جنس مس میتواند در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم باشد . رادیاتور طلایی ضد رسوب گیری میباشد و در مقابل گرد و غبار نیز بسیار مقاوم عمل میکند که در کنار موتور اینورتر خطی یک ست کامل کارایی را مدیریت دارند و در جریان عمل نیز برترین هوای سرد و برترین هوای  گرم را تولید مینمایند . رادیاتور طلایی از نسل جدید و طراحی مدرن و هوشمند میتواند عملیات ها و کارایی را در زمینه سرد و گرم برایتان انجام دهد که در یک دهه ضمانت کامل شرکت سامسونگ میتواند عمل اولیه را انجام دهد که این موتور قدرتمند کولرگازی سامسونگ 2400 مدل AR24RSFHJWKN میتواند تا 20 سال به بالا در خانه و محیط کار و اداره شما عمل کند . 

خرید کولر گازی 24000 هزار رادیاتور طلایی

تنظیمات پرتاب و جهش هوا 

کولرگازی سامسونگ 24000 سرد و گرم مدل AR24RSFHJWKN دارای تنظیمات مدرن میباشد که در تعبیه هوا میتواند در 4 مرحله تنظیمات را بدهد به شیوه ای که سرعت فن را میتوانید در بالا ترین سطح داشته باشید و همچنین در ارامترین حالت نیز میتوانید تنظیمات را بدهید که بنا به درخواست شما میتواند سرعت را در تنظیم قرار دهید . فن که در یک مجاری خروجی قرار دارد و بعد فن فیلترینگ وجود دارد میتواند هوای سرد و گرم را در 4 حالت سریع و ارام برایتان در محیط انتشار دهد . همچنین حالت خروجی هوا میتواند در 4 جهت تنظیم گردد به شیوه ای که بنا به درخواست خودتان میتوانید جهش باد را در تغییر و تنظیم قرار دهید . پنل در هر گوشه از خانه که نصب گردد میتواند هوای محیط را به صورت کامل تهویه نماید و در درجه هوای معتدلسرد و گرم برساند که برای افراد خانواده و محیط کار میتواند ارامش را به همراه بیاورد . جهات تنظیمی میتواند برای افراد حساس به برخورد مستقیم هوا بسیار مفید و عالی باشد که با وجود کولرگازی نیز تهویه مطبوع هوا انجام بپذیرد و از گرمای بیش از حد در محیط جلوگیری کند و همچنین از سرماب خسته کننده نیز بپرهیزد . 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
سامسونگ
عملکرد
سرد و گرم
تکنولوژی
کره
مونتاژ
تایلند
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
23500
ظرفیت گرمایش
24000
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56 درجه
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99
درصد گرمی
99.3
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
28 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
hOT START
Jet cool
ابعاد
ابعاد پنل
1080عرض 335ارتفاع 226عمق
وزن پنل
17 کیلو
ابعاد موتور
845عرض 702ارتفاع 363عمق‎
وزن موتور
53 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL