جارو رباتیک سنکور 6250 هوشمند SRV 6250BK-EUE3

Sencor Robotic vacuum cleaner SRV 6250BK-EUE3

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : جارو رباتیک سنکور
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
جارو رباتیک
برند
سنکور
رنگ
مشکی
اتصال به Wifi
توان موتور
25 وات
زمان شارژ باتری
5 ساعت
سنسور جلو
ضد ضربه
نقد و بررسی محصول

جارو رباتیک سنکور 6250BK

جاروبرقی رباتیک سنکور 6250BK مشکی از دیزاین و طراحی بسیار زیبا و مدرن در اندازه ای کوچک اما کارایی با همه امکانات در خدمت عموم قرار دارد که از کارایی بیشتر و کارایی برتر بدون دخالت شما انجام میگیرد و فقط کافیست تا تنظیمات را بدهید . از یک جاروی چرخشی سیم دار بهره میبرد که هر ذرات ریز و درشت را جمع میکند و همانند یک جاروبرقی خانگی بزرگ کیفیت تمیزی به عمل میاورد و چون برای ریز کاریها طراحی شده است میتواند خدمات جمع کردن ذرات ریز و گرد و غبار و زباله ها را انجام بدهد . پره های گردان و گردان جمع کردن به داخل کیسه زباله میتواند در هر شرایط و قسمت های گوشه و کناره های پایه ها جمع اوری ذرات ریز را انجام دهد . جارو رباتیک سنکور 6250BK مشکی دارای صفحه نمایش LED  میباشد و با یک ریموت کنترل میتوانید برنامه های هوشمند و کارایی 6 حالته را به اجرا بگذارید . 

خرید جارو رباتیک سنکور- مدل  SRV 6250BK-EUE3 رنگ مشکی

 

هوشمند 

جاروبرقی رباتیک هوشمند سنکو شارژی 6250BK با فناوری انلاین و فناوری WIFI  میتواند به موبایل هوشمند شما اتصال برقرار کند همچنین در کنار اتصال به موبایل هوشمند میتواند توسط تلویزیون هوشمند خانگی کنترل شود به شیوه ای که برنامه SMART THINQ APP  در تلویزیون داونلود میکنید تا اتصال به تلویزیون را بدهد . جاروبرقی شارژی رباتیک سنکو 6250BK با قابلیت هوشمند بودن با برنامه نقشه پشتیبانی میشود که برنامه تمیز کاری را همانند یک نقشه به جاروبرقی رباتیک شارژی میدهید و طبق نقشه و طبق برنامه شما تمیز کاری به عمل میاورد . فناوری WIFI  در جاروبرقی رباتیک سنکو شارژی تعبیه شده است تا به موبایل هوشمند شما اتصال برقرار کند و از تلفن هوشمند تنظیمات و کنترل و دور از خانه که در مسافرت هستید استارت را بزنید تا تمیز کاری را انجام دهد . دارای سنسورهای ضد مانع و گوشه ها و پایه ها و راه پله میباشد به شیوه ای کار میکند اگر سنسور ها تشخیص دهد مانعی وجود دارد تا چند میلیمتری نزدیک میشود اما اثابت نمیکند و در این کارایی هوشمند همیشه سالم باقی میماند . در موبایلتان میتوانید ببینید که در چه مرحله ای میباشد و همچنین در پایان کار به مکان نگه داری و استارت اولیه برمیگردد تا برای جاروبرقی رباتیک سنکو مشکی شارژی نگردید و از چشمان شما در خانه گم نشود . فناوری هوشمند کمک میکند تا یک سفر هفته ای و بیشتر را بروید که جاروبرقی را در تنظیم قرار میدهید و به صورت اتومات روشن میشود و مکان شما را عاری از گرد و غبار تمیز تمیز میکند . شما بازار هستید و یا سر کار که همکار و یا فامیلتان دعوت میشود یا دعوت میکنید و خانه شما حس میکنید کمی به تمیز کاری نیاز دارید پس فورا موبایلتان را درمیاورید و تنظیمات را به جاروبرقی رباتیک شارژی 6250BK  مشکی میدهید و تا شما به خانه میرسید تمیز میکند و سر جای خودش خاموش میگردد .

جارو رباتیک هوشمند- مارک سنکور مدل  SRV 6250BK-EUE3

 

حالت های تمیز کردن 

جاروبرقی شارژی رباتیک سنکو 6250BK مشکی با موتور BLDC  مجهز میباشد که دارای قدرت مکش بسیار بالایی میباشد و بر مکانی بلغزد و عبور کند کامل تمیز میکند و میتواند محیط را عاری از گرد و غبار و ذرات ریز و درشت نماید .  AUTO MODE  حالت خودکار جاروبرقی رباتیک شارژی سنکو 6250BK میباشد که میتواند برترین کیفیت پاک کردن برای محیط عمومی بدهد همچنین برای کناره دیوارها بسیار عالی تمیز میکند به شیوه ای که به دیوار نمی چسبد و برخورد نمیکند تا ضربه به بدنه جاروبرقی وارد نشود که این باعث میشود تا طول عمر بیشتری داشته باشد زیرا در امتداد دیوار ها حرکت میکند و هر ذرات ریز و درشت را به صورت کامل جمع میکند و با دو برس در کناره ها باعث میشود تا ذرات و مواد زباله ای به دهنه جاروبرقی رباتیک شارژی برسد . حالت تمیز کردن دو متر در دو متر که باعث میشود برای محیط اشپزخانه بسیار مفید باشد زیرا بیشتر کثیف میشود و سالادی که درست میکنید به صورت کامل تکه ها را جمع میکند . از طریق موبایلتان میتوانید جهت های تنظیمی و برنامه تنظیمی را در کنترل و تغییر دهید تا هر قسمت که به نظر شما کم تر تمیز شده است را به صورت کامل تمیز نمایید . حالت TURBO  تعبیه شده است تا سریع و سریع تر تمیز کردن را بدهد این حالت باعث میشود تا تمیز کاری فشرده را بدهد . 

جارو رباتیک سنکور - مدل  SRV 6250BK-EUE3 جمهوری چک

 

فیلتر HEPA 

جاروبرقی رباتیک سنکو شارژی SRV 6250BK-EUE3 با فیلترینگ HEPA  مجهز میباشد که میتواند هر مواد الرژن زا و مواد الرژی زا و مواد حساسیت زا را ناشی از کار بگیرد که در محیط انتشار نگردد و باعث حساسیت افراد خانواده و بچه ها و مادر بزرگ ها نشود . فیلترینگ HEPA  بسیار قدرتمند در کنار رباتیک جارویی کار میکند  و در هر 120 دقیقه کار کرد این فیلتر فعال میباشد و مانع از انتشار هر بویی در محیط میشود . اگر فیلتر تصفیه هوا یا فیلتر HEPA  در جاروبرقی رباتیک شارژی سنکو SRV 6250BK-EUE3 تایم عوض کردن یا تمیز کردن با شد هشدار میدهد تا فیلترینگ را بردارید و تمیز نمایید و دباره جای گذاری دهید . 

جارو روباتیک فیلتر دار- مارک سنکور کنترل دار مدل  SRV 6250BK-EUE3

 

سیستم لیزری 

جاروبرقی شارژی رباتیک سنکو SRV 6250BK-EUE3 با سیستم لیزری مجهز میباشد که مانع از تصادفات پی در پی در محیط میشود یعنی همیشه بازدهی را در سلامت کامل باکس جاروبرقی رباتیک میدهد . همچنین دارای حس گرهای مادون قرمز و تشخیص گام و سیستم های مانع میباشد که میتواند خدمات را به صورتی بدهد تا در هر استارت اولیه با سلامت ماموریت خود را به پایان برساند . سنسور میله و یا سپر تعبیه شده است که با فاصله میلیمتری تمیزی را انجام میدهد و دوران به دور پایه های مبل را میدهد و سنسور راه پله ها تعبیه شده است تا در صورت خالی بودن کف به ادامه روند کاری نپردازد و ایست دهد و مسیر را تغییر دهد و سنسور بازگشت به ایستگاه و یا استارت اولیه که در نقشه کاری در برنامه جاروبرقی رباتیک شارژی سنکو تعبیه شده است به محل بازمیگردد . 

جارو رباتیک وای فای دار- مارک سنکور مدل  SRV 6250BK-EUE3

 

جاروبرقی رباتیک سنکو

جاروبرقی رباتیک سنکو شارژی مشکی SRV 6250BK-EUE3 به صورت متناوب 120 دقیقه کار میکند و فضای 120 متری در خانه های شما را تمیز میکند و با هر بار تمیز کردن فضای بزرگ شما امده شارژ دباره میباشد تا اماده برای خدمات تمیز کاری شود . 4 برنامه تمیز کاری و 5 ساعت نیاز برای شارژ مجدد باتری میباشد که از موتور کم مصرف برق BLDC  پشتیبانی و بهره میبرد . کیسه زباله دارای 0.5 لیتر فضای بارگیری میباشد و در صورت پر شدن هشدار میدهد تا کیسه را خالی نمایید و جای گذاری دهید . ارتفاع جاروبرقی سنکو رباتیک مشکی SRV 6250BK-EUE3 شارژی 7.9 سانتیمتر میباشد و در عرق و عمق 33.5  سانتیمتر میتواند فضای تشکیلی باکس هوشمند جاروبرقی را تشکیل دهد . رنگ مشکی و 2.5 کیلوگرم وزن خالص جاروبرقی رباتیک شارژی سنکو SRV 6250BK-EUE3 میباشد تا اسان حمل کنید و در مکان ها جابجا نمایید . جاروبرقی رباتیک شارژی سنکو SRV 6250BK-EUE3 نیاز به 25W  ورودی برق میباشد تا شارژ را انجام دهد و باتری را برای خدمت استارت موتور اماده کند و همچنین دارای 60 db  دسیبل تولید صدا میباشد و این تولید صدا گردان مکش و برس های گردان دو عددی و موتور bldc  میباشد که تولید صدا را میدهد . فناوری WET CLEANING  تعبیه شده است که برای فضای مرطوب عمل میکند تا ذرات ریز و درشت را کاملا بردارد در حالتی که رطوبت دارد و اجسام سنگین تر میباشد . 

خرید  جارو رباتیک سنکور مشکی- مدل  SRV 6250BK-EUE3 جمهوری چک

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
جارو رباتیک
برند
سنکور
مدل
SRV 6250BK
رنگ
مشکی
تعداد برنامه
4 عدد
اتصال به موبایل
اتصال به Wifi
فیلتر گرد و غبار
فیلتر HEPA
قدرت
توان موتور
25 وات
توان مکش
10 وات
نوع باتری
لیتیوم یونی
زمان شارژ باتری
5 ساعت
زمان کار باتری
120 دقیقه
جایگاه شارژ
ضد الکتریسیته ساکن
تمیز کردن کامل گوشه ها
مشخصات ظاهری
طراحی زیبا
ظرفیت
0.51
شستشوی قطعات
شستشو فیلتر
سنسور
سنسور جلو
ضد ضربه
برس چرخشی
تمیز کردن مرطوب
تایمر
ریموت کنترل
کنترل از راه دور
میزان صدا
60 دسیبل
پارک خودکار
ارتفاع
7,9 cm
عرض
33.5 cm
عمق
33.5 cm
وزن
2.5 کیلو
تکنولوژی
جمهوری چک
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL