جارو رباتیک سنکور هوشمند مدل SRV 9250BK

Sencor Robotic vacuum cleaner SRV 9250BK

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : جارو رباتیک سنکور
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۳/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
جارو رباتیک
برند
سنکور
رنگ
مشکی
اتصال به Wifi
توان موتور
28 وات
زمان شارژ باتری
5 ساعت
سنسور جلو
ضد ضربه
نقد و بررسی محصول

جارو رباتیک شارژی سنکور

جارو برقی رباتیک شارژی سنکور SRV 9250BK هوشمند قابلیت تمیز کاری بدون دخالت شما را دارد فقط شما لازمه برنامه تمیز کاری را بدهید و در استارت محیط را کاملا تمیز میکند . جارو رباتیک سنکور SRV 9250BK به شیوه ای عمل میکند که قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد و در موبایلتان میتوانید جاروبرقی رباتیک سنکور را کنترل نمایید . اتصال به موبایل هوشمند مقدور میباشد که با WIFI  میتواند اتصال برقرار کند . شما فقط جاروبرقی را در محیط و فضای داخلی میگذارید و با روشن کردن جاروبرقی رباتیک سنکور برنامه های کاربردی و برنامه های اجرایی را میدهید تا عمل تمیزی را انجام دهد . محیط شما که از گلیم فرش و سرامیک و قالی ها کف پوش شده است را میتواند تمیز نماید که برای تمیز کردن به موانع برخورد نمایکند . برنامه های تمیزی که از طریق موبایل هوشمند و اتصال با WIFI  انجام میشود محیط قابل تمیز کردن را در برنامه میدهید که طبق سنسور های لیزری در محیط حرکت میکند و با تمام کردن و تمیز کردن محوطه قابل تمیز کردن خاموش میشود . امروزه زندگی برای نواوری و برای زمانبندی و برای اجرای فکرهای شما تبدیل شده است و دنیای مجازی اینترنت , جهانی متفاوت را برای انسانها تولید کرده است که زمان برای تمیزکاری دیگر صرف نمیشود و با اختراعات بیشتر همانند جاروبرقی رباتیک کمک میکند تا زمانبندی و زندگی را در جهتی دیگر صرف نمایید . جاروبرقی رباتیک شارژی سنکور 9250 از برترین نواوری برای مهمانیهای شما میباشد که در پایان مهمانی تا شما ظرف ها را جمع میکنید محیط را کاملا تمیز میکند و در یک زمان دو کار متفاوت را انجام داده اید . جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور SRV 9250BK در عصر جدید و در عصر مدرن طراحی و ساخت شده است که از طریق موبایلتان دستور میدهید و مسیر تمیز کاری را تعیین میکنید که طبق ذرات ریز و درشت میتوانید مسیر جاروبرقی رباتیک سنکور را در کنترل داشته باشید که عمل تمیز کردن را میدهد و میتواند خدمات را بدهد . اتصال به موبایل هوشمند جاروبرقی هوشمند رباتیک شارژی سنکور SRV 9250BK کمک میکند تا زمانبندی را در کنترل بگیرید و در زمانی کم تمیز کردن را در محیط انجام دهید . وقتی به جاروبرقی اتصال دارید در موبایل هوشمندتان میتوانید از میزان شارژ باتری با خبر باشید و همیشه زمان خاموشی و قدرت جاروبرقی شارژی را در دسترس داشته باشید که جاروبرقی رباتیک شارژی سنکور SRV 9250BK با 120 دقیقه کارکرد میتواند خدمات را بدهد و همچنین با 4 ساعت شارژ میتواند دباره شارژ شود . 

خرید جارو رباتیک سنکور- رنگ مشکی مدل SRV 9250BK

 

مشخصات کلی 

جاروبرقی شارژی سنکور رباتیک SRV 9250BK نیاز به 28W قدرت ورودی برق INPUT POWER  میباشد تا باتری را به صورت کامل شارژ نماید و برای 120 دقیقه تمیز کاری اماده باشد همچنین تایم مورد نیاز برای شارژ مجدد 4 ساعت میباشد . دارای یک برش چرخشی میباشد که در هر سو برود دارای لبه های سیمی میباشد و میتواند هر شیئ را جمع اوری نماید که در سایز کوچک و ریز باشد و محیط را عاری از گرد و غبار تبدیل میکند . جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور SRV 9250BK دارای 4 برنامه تنظیمی برای تمیز کاری میباشد و اسان میتوانید در موبایلتان تنظیم دهید و برنامه را در اجرا بگذارید . NOISE LEVEL  میزان تولید صدا و نویز جاروبرقی رباتیک سنکور 60db  دسیبل میباشد و از نویز کمی برخوردار میباشد تا تمیز کاری را انجام دهد و این موتور قدرتمند شارژی کم صدا و کم مصرف باتری و برترین کارایی را میدهد . فناوری WET CLEANING  در جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور تعبیه شده است تا برای کف مرطوب تمیز کاری به عمل اورد و ذرات ریز را برداشت نماید و در کیسه زباله خود جمع اوری کند و در نتیجه محیط مرطوب و خشک شما همیشه در معرض تمیزی قرار میگیرد .CONTAINER CAPACITY  ظرفیت کیسه L 0.5 لیتر میباشد یعنی فضایی بسیار مناسب برای جمع اوری تمام مواد ریز در کف خانه های شما که همیشه برای چندین بار میتوانید استارت را بزنید و تمیز نماید و در مرحله پر شدن کیسه زباله میتوانید کیسه را بردارید و خالی نمایید و دبار جای گذارید دهید . ارتفاع HEIGHT  فقط 9.8 سانتیمتر میباشد که میتواند به زیر دکوراسیون و زیر کابینت کاری و هر جایی که نمیتوانید با دست تمیز کنید نفوذ میکند و تمیز کاری به عمل میاورد . همچنین WIDTH  عرض 33.5 سانتیمتری دارد و در عمق DEPTH اندازه 33.5 سانتیمتری میتواند فضای فیزیکی را تشکیل دهد که از وزنی برابر با 2.5 کیلوگرم برخوردار میباشد و اسان میتوانید جابجا نمایید . رنگ مشکی زیبایی خاصی به این جاروبرقی رباتیک شارژی هوشمند سنکور داده است که در خدمت دارید و با خرید از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید در کمترین زما و تحویل درب منزل دریافت نمایید . جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور مشکی SRV 9250BK دارای یک ریموت کنترل میباشد که اتصال به برنامه های هوشمند همانند WIFI  و موبایل شما در دسترس قرار دارد و میتوانید هر برنامه در دسترس داشته باشید و اتصالات را بدهید . 

جارو رباتیک- مارک سنکور مدل SRV 9250BK وای فای دار

 

تنظیم تایمر استارت START TIMER 

 جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور مشکی SRV 9250BK در برنامه های خود دارای تنظیم خودکار برای تمیز کاری میباشد که دور از خانه هستید و تنظیم داده اسد تا در تایم مورد نظر شما تمیز کاری به عمل اورد که بسیار مهم میباشد همچنین در خانه نیستید و در برگشت به خانه یک مهمان همراه دارید و خانه شما تمیز نمیباشد که با گوشی همراهتان میتوانید جاروبرقی رباتیک شارژی را در کنترل و در استارت قرار دهید که در مسیر تمیز کاری میتوانید برنامه بدهید و برنامه تمیز کاری را تا شما به خانه برمیگردید خانه ای تمیز در اختیار بگیرید و همیشه خانه ای مرتب و کاملا عاری از ذرات ریز و گرد و غبار در اختیار داشته باشید . این برنامه هوشمند در جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور SRV 9250BK مشکی تعبیه شده است که در حافظه خود نگه میدارد یعنی میتوانید تنظیمات را در یک روز هفته و یا هفت روز هته و یا یک هفته در یک ماه بدهید تا همیشه در تایم مورد نظر و زمانبدنی و تاریخ تنظیمی که در خانه نیستید و در مسافرتید وقت برگشتن خانه ای تر و تمیز داشته باشید و همیشه تمیزی را برایتان به ارمغان میاورد . 

جارو سنکور رباتیک- مدل SRV 9250BK تمام هوشمند

 

سنسورهای بازدارنده 

جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور مشکی SRV 9250BK دارای سنسور بازدارنده میباشد یعنی در استارت شما که برنامه داده اید میتواند دور بشقاب را بزند بدون اینکه به بشقاب برخورد کند و در مسیر زیر تخت که پایه ها قرار دارد به پایه ها برخورد نمیکند مهم تر از این دور پایه را تمیز میکند یعنی در مسیر تنظیمی شما به هر قسمت نفوذ میکند کافیست فضای کافی برای رفت وبرگشت داشته باشد و محیط مثلا 30 متری شما را کاملا تمیز میکند و به یک وسیله هوشمند رباتیک تمیزکاری مجهز میشود خانه شما که تا به حال در عمر بشریت این فناوری بدون دخالت انسانها در اختیار نبوده است . مدرن زندگی کنید / سنسورهای بازدارنده بسیاری تعبیه شده است که در راه رو پلکانی عبور نمیکند تا جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور مشکی SRV 9250BK بیافتد و بشکند که این سنسورهای بازدارنده هوش مصنوعی را در جاروبرقی رباتیک سنکور تشکیل میدهد و همیشه تمیز نگه داری به عمل میاورد . جاروبرقی شارژی برقی رباتیک سنکور SRV 9250BK مشکی از مسیری که استارت زده اید به مکان اولیه خود باز میگردد تا همیشه برنامه خانگی را در کنترل داشته باشید . 

خرید جارو رباتیک سنکور - مدل SRV 9250BK جمهوری چک

 

سیستم لیزری VSLAM 

 جاروبرقی شارژی رباتیک سنگور SRV 9250BK مشکی دارای سنسورهای لیزری و مادون قرمز و تشخیص گام و حس گرهای بازدارنده و سیستم لیزر ASALM  میباشد که کمک میکند تا نقشه برداری از برنامه داده شده را بدهد و در استارت جاروبرقی رباتیک شارژی سنکور SRV 9250BK میتواند مسیر داده شده را تمیز نماید و فضای شما را تمیزی کامل و در سلامت جارو رباتیک شارژی سنکور بدهد . همیشه سالم و همیشه اماده به کار و هوشمند میباشد زیرا قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد و از فناوری WIFI  پشتیبانی میکند . در نقشه برداری محیط که انجام داده است توسط سیستم لیزری ASALM  مسیر یابی میکند تا به مانع ها برخورد نکند و همچنین از ارتفاعات نیافتد و یا برای بارهای پی در پی به موانع برخورد نکند که طول عمر جاروبرقی شارژی رباتیک را پایین نیاورد . 

جارو رباتیک جمهوری چک- مارک سنکور مدل SRV 9250BK مشکی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
جارو رباتیک
برند
سنکور
مدل
SRV 9250BK
رنگ
مشکی
تعداد برنامه
4 عدد
اتصال به موبایل
اتصال به Wifi
فیلتر گرد و غبار
فیلتر HEPA
قدرت
توان موتور
28 وات
توان مکش
10 وات
نوع باتری
لیتیوم یونی
زمان شارژ باتری
5 ساعت
زمان کار باتری
120 دقیقه
جایگاه شارژ
ضد الکتریسیته ساکن
تمیز کردن کامل گوشه ها
مشخصات ظاهری
طراحی زیبا
ظرفیت
0.51
شستشوی قطعات
شستشو فیلتر
سنسور
سنسور جلو
ضد ضربه
برس چرخشی
تمیز کردن مرطوب
تایمر
ریموت کنترل
کنترل از راه دور
میزان صدا
60 دسیبل
پارک خودکار
ارتفاع
7,9 cm
عرض
33.5 cm
عمق
33.5 cm
وزن
2.5 کیلو
تکنولوژی
جمهوری چک
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL