تلویزیون سونی X85K اسمارت 2022 4K سایز 65 اینچ مدل XR65X85K

Sony 2022 TV 4K Smart 65 Inch X85K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سونی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سونی
مدل
X85K
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 2022 سونی X85K

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X85K 2022 قابلیت هر کارایی و هر ارزوی شما را در براورده شدن دارد و میتواند خدمات تصویری را در بالاترین کیفیت برایتان بدهد . کیفیت تصویر تلویزیون 4K UHD  سونی دارای فناوری کیفیت تصویر HDR  با دینامیکی بالا میباشد که میتواند تصاویر را در کیفیت واقعی برایتان به اشتراک بگذارد . هر رنگ و هر طیف رنگ و هر روشنایی و هر سایه و هر ترکیب رنگ در سایه به صورتی واقعی به نمایش گذاشته میشود و تصاویر را در واقعیتی همانند دنیای واقعی برایتان به اشتراک میگذارد . TRILUMINOS PRO  فناوری ترکیب رنگ میباشد که بیش از یک میلیارد سایه رنگی را برایتان تولید مینماید تا در حدودی هر کیفیت را در چالشی با برترین کیفیت برایتان به اشتراک بگذارد . کیفیت رنگ از پردازنده هوشمند ترکیبی تصاویر 4K HDR X1  بهره میبرد تا کنتراست دقیق را بر هر تصویر به اشتراک بگذارد و همچنین هر تصویر در چالش کیفیتی قرار می گیرد تا اگر کیفیت پایین باشد را تقویت میکند و در کیفیت نزدیک به 4K  به اشتراک میگذارد . میزان فریم بندی و میزان کنتراست دقیق و وضوح تصاویر در میزان 3840*2160 بر صفحه نمایش متراکم میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه دهد تا بتوانید نهایت استفاده را برایتان بدهد و از نشستن پای تلویزیون لذت داشته باشید . هر چیزی و هر محتوا و هر عکس در تصویری صاف و روان برایتان به نمایش گذاشته میشود که از کیفیت برتر های دینامیک بهره میبرد و کیفیت ULTRA HD  را همیشه در تصاویرتان دخیل مینماید تا کیفیت دقیق را برایتان بدهد . تصاویر شلوغ و تصاویر با ترکیب رنگ شلوغ میتواند هر رنگ را در یک صحنه برایتان بدهد به شیوه ای ترکیب رنگ تفکیک شده و به صورتی مجزا در هر رنگ هر صحنه را برایتان در اختیار میگذارد که تصویر صاف و روان به نمایش گذاشته میشود . 

خرید تلویزیون مارک سونی ساخت 2022 مدل X85K

 

120 هرتز 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X85K 2022 دارای تازه سازی هر تصویر در میزان 120 هرتز میباشد که در مقابل تلویزیون های نسل قبلی که 60 هرتز تازه سازی تصاویر را دارد میتواند برترین کیفیت را بدهد که در تعویض تصاویر میتواند هر تصویر سریع و شلوغ را به صورتی روان و به صورتی ترکیب رنگ تفکیک شده به نمایش میگذارد و کیفیت 4K  را نیز در اختیارتان قرار میدهد که محتوایتان را به نمایش میگذارد . درکنار 120 هرتز تازه سازی تصاویر و تعویص صحنه برنامه هوشمند MOTION FLOW XR  را دارا میباشد که جزئیات تصاویر را بیشتر در معرض نمایش قرار میدهد به شیوه ای که تصاویر سریع با فریمبندی بالا مانع از تاری تصویری و شطرنجی تصویر میشود که تصاویر در گرافیک بسیار بالای کیفیت میتواند در نایش گذاشته شود که در کیفیت 4K UHD  با رزولویشن 3840*2160 میتواند خدمات کیفیتی را در هر زمینه کیفیتی در نمایش بگذارد . تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت X85K 2022 با این فناوری هوشمند MOTION FLOW XR  میتواند در تقویت فریم بندی جزئیات دقیق را در صحنه ها به اشتراک میگذارد و میتواند جزئیات دقیق را به اشتراک بگذارد و همچنین در تامین جزئیات از دست رفته خدمات را در بالاترین حد بدهد تا هر تصویر با فریم بندی کامل و تقویت شده و جزئیات کامل به صورت HDR   به اشتراک گذاشته شود . 

تلویزیون 120 هرتز مارک سونی 65 اینچ 4K ساخت 2022

 

کیفیت 4K 

 تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت X85K 2022 دارای کیفیت هوشمند میباشد که هر محتوا را در چالش قرار میدهد به شیوه ای که جنگ را در کیفیت ایجاد میکند تا هر تصویر برتر را برایتان خلق نماید . تصاویر میتواند در برترین کیفیت 4K  برایتان داده شود تا بتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه دهد . کیفیت تصاویر در جزئیات و فریم بندی و وضوح و کنتراست دقیق و تطبیق کیفیت تصویر و های دینامیک و HDR  را در چالش قرار میدهد تا هر تقویت را انجام دهد و در کیفیت بالای تصاویر بتوانید خدمات را دریافت نمایید که کیفیت 4K  را برایتان خلق میکند . 4K HDR X1  در تلویزیون تعبیه شده است که پردازنده کیفیت تصویر میباشد و تصاویر با فریم بندی پایین را که در کیفیت 2K  و  HD  و  FHD  میباشد را در تقویت قرار میدهد و نزدیک به کیفیت 4K  هر محتوایتان را به اشتراک میگذارد . این فناوری هوشمند توسط برنامه X REALITY PRO  ارتقا داده میشود تا کیفیت تصاویر را در زمینه سینمایی و موزیک و جیوگرافیک و هر محتوایتان را در کیفیت نزدیک 4K  به اشتراک بگذارد . 

خرید تلویزیون مارک سونی 65 اینچ 2022

 

کیفیت صدا 

تلویزیون هوشمند سونی 65 اینچ  4K UHD  مدل  XR65X85K 2022 دارای کیفیت صدای هوشمند میباشد که میتوانید در هر شلوغی و یا در فیلم سینمایی که دارید میبینید درک را به صرت کامل داشته باشید . درک از کیفیت صدا در برابر کیفیت تصویر و محتوا بسیار مهم میباشد که هیجان و جذابیت تصاویر را برایتان خلق مینماید . کیفیت صدا در 2 کانال خروجی مدیریت میشود که 20 وات قدرت خروجی صدا دارد و در دو کانال خروجی صدا دارد و هر کانال 10W  قدرت خروجی صدا برایتان دارد . کیفیت صدا اتومات و خودکار میتواند تطبیق با تصاویر به اشتراک گذاشته شود اما میتوانید تنظیمات دستی را داشته باشد که در زمینه سینمایی و موزیک و استاندارد و سطح هر کیفیت صوتی که در هر سطح چند مرحله را میتوانید داشته باشید و همچنین ورزش خدمات صوتی را برایتان میدهد . کیفیت صدا در بروز ترین برنامه جهانی برایتان داده میشود به شیوه ای که از سخت افزار بلندگو از ورژن جدید X-BALANCED  تعبیه شده است و میتواند خدمات صوتی را در بالاترین کیفیت برایتان بدهد که بالانس زیر و بم و باس و تربل را در بالاترین کیفیت برایتان میدهد که کیفیت صدا میتواند با اتصال به سندبار و سینما خانگی و باندهای اکسترنال به شیوه اینترنتی و به شیوه یه بلوتوثی میتواندخدمات را ارایه دهد که دوران موزیک و صدا را در بعدیت بیشتر برایتان میدهد تا نهایت کیفیت را در صوت و تصویر دریافت نمایید که با خرید تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت  XR65X85K 2022 از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا تهیه نمایید . 

سونی 65 اینچ ساخت 2022 فول امکانات مدل X85K

 

دالبی ویژن و دالبی اتمس 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD اسمارت XR65X85K 2022 دارای کیفیت هوشمند و بروز شده صوت و تصویر میباشد که میتواند کیفیت صوت و تصویر را در بالاترین حد ارایه دهد و در کیفیت 4K  و همچنین کیفیت چند بعدی صدا برخوردار باشید . دالبی ویژن DOLBY VISION  و دالبی اتمس  DOLBY ATMOS  از کیفیت تصویر و کیفیت صوت برایتان تطبیق کیفیتی میدهد و میتواند خدمات کیفیتی تصویر و صوت را در هماهنگی برایتان بدهد که میتواند برترین خدمات را برایتان بدهد . دالبی ویژن کیفیت تصویر میباشد که میتواند هر تصویر اردر برترین کیفیت ارایه دهد و خدمات را در ULTRA HD  برایتان میدهد و از HDR  های دینامیکی برخوردار میباشد و در کنار کیفیت تصویر نیز کیفیت صدا DOLBY ATMOS  وجود دارد که در هر حالت کیفیت صدا و تصویر میتواند تغییر کیفیت را در زمینه تصویری ایجاد نماید و همانند تز و انتی تز عمل میکند و مکمل همدیگر میتواند عمل کند که به صورت بروز شده میتواند خدمات را بدهد تا کیفیتی برتر را در هر تصویر در زمینه صوت و تصویر داشته باشید . هر فناوری هوشمند برای رضایت مشتری میباشد که در تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 تعبیه شده است و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد .

خرید تلویزیون مارک سونی ساخت 2022 ورژن جدید 65 اینچ

 

 

کنترل صوتی تلویزیون 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 دارای برنامه کنترل صوتی تلویزیون میباشد و میتواند خدمات کنترل تلویزیون را بدهد . صدای طبیعی شما میتواند هر برنامه تلویزیون را در اختیار بگذارد که با دستورات به تلویزیون تغییرات صفحه را برایتان میدهد و در اجرای تصاویر عمل میکند . GOOGLE TV  فناوری کنترل صوتی هوشمند میباشد که میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد و از فاصله بیش از 3 متر میتوانید خدمات صوتی را به تلویزیون بدهید که تغییرات صفحه نمایش را برایتان میدهد . دستورات صوتی کار اسانی میباشد که در هر زاویه ای میتواند گیرنده تلویزیون را بدهد . کنترل صوتی خدمات را در برترین کیفیت ارایه میدهد که به صورت طبیعی میتوانید صوت خود را به تلویزیون بدهید تا کارایی تلویزیون را برایتان بدهد . OK GOOGLE , WHAT SHOULD I WATCH  را در گوگل میتوانید بگویید که دستورات را بگیرد  به نمایش بگذارد . در مرورگرها میتوانید با کنترل صوتی جستوجو را داشته باشید همانند OK GOOGLE , GOOGLE 1  و هر سرور دیگری حدمات را برایتان میدهد . این برنامه کنترل صوتی حتی لوازم خانگی هوشمند خانه را نیز در کنترل قرار میدهد که لوازم خانگی همانند لباس شویی و ظرفشویی و یخچال ها و مایکروفر  و . . . به تلویزیون اتصال دهید تا تنظیمات و کارایی را در تلویزیون در مدیریت داشته باشید و با ریموت کنترل و صدای شما تنظیمات و کارایی را بدهد . 

خرید تلویزیون مارک سونی 2022 مدل X85K

 

طراحی تلویزیون سونی 65 اینچ XR65X85K 2022 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD اسمارت XR65X85K 2022 دارای طراحی بدون فریم و بدون قاب میباشد که در گوشه ها از فریم خبری نیست و شما در محتوایتان فقط بر صفحه نمایش تمرکز دارید که حواس پرتی را ندارید . تلویزیون سونی 65 اینچ هوشمند XR65X85K 2022 کیفیت 4K UHD  از طراحی هوشمند بدون قاب و فریم بهره میبرد که در دو پایه در بغل میتواند بر روی میز تلویزیون قرار بگیرد . پایه ها در قسمت پایینی میتواند در قسمتی وسط مانند قرار بگیرد که در گوشه و وسط میتواند تعادل تلویزیون را با برترین حالت نگه دارد که میز تلویزیون و دکوراسیون را در برترین کیفیت میتواند اراسته نماید که دکوراسیونی مدرن را خواهید داشت . تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 بسیار باریک میباشد که در نصب بر روی دیوار میتواند در کمترین فاصله بین تلویزیون و دیوار را ایجاد کند که این فاصله در حداقل میباشد و خدمات تصویری را در بالاترین کیفیت برایتان میدهد . نصب بر دیوار بسیار محیط زیبایی را برایتان تولید مینماید که یک پایه دیوار را اراسته میمند تا بتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت نیز همیشه دریافت نمایید . نصب بر روی دیوار در نشیمن و اتاق و دفتر محیط کار و کیفیت تصویر 4K UHD یک فرایند نواورانه میباشد که محیط مدرن را برایتان در اختیار میگذارد . پایه تلویزیون باریک میباشد و در تنظیمات پایه در وسط و بغل میتوانید استفاده را داشته باشید و هچنین شلوغی کابلی را ندارید زیرا اتصالات وایرلس و بدون سیم دارید و کمترین استفاده کابلی را خواهید داشت . 

تلویزیون پایه بغل بدون قاب ساخت 2022 X85K

 

حسگر نور 

تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  هوشمند XR65X85K 2022 دارای حسگر نور میباشد که هوشمندانه میتواند میزان نوردهی محیط را بسنجد و در تنظیم نوردهی محیط میزان روشنایی تلویزیون را بدهد و در تنظیم قرار دهد این حسگر میتواند همیشه فعال باشد و میتوانید تنظیمات دستی را انجام دهید و همچنین در تاریکی که فیلم سینمایی را تماشا میکنید میزان نوردهی را در تلویزیون بنا به تاریکی محیط تنظیم مینماید تا بتوانید برترین کیفیت را در سینمایی تان 4K UHD  دریافت نمایید و حس محیط سینمایی را داشته باشید . محیط را همانند سینمایی برایتان میدهد که برترین استفاده را داشته باشید . حسگر نوری در تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 خدمات هوشمند را میدهد تا برای چشمان بیننده نیز ضرر نداشته باشد و در روشنایی زیاد در تاریکی جلوگیری میکند تا با سلامت کامل بتوانید تماشای تلویزیون سونی XR65X85K 2022 کنید .

خرید تلویزیون مارک سونی 2022 فول امکانات

 

 

دوربین براویا 

تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت  XR65X85K 2022 دارای برنامه های سرگرم کننده متعدد میباشد که خدمات را به شیوه ای مدرن میدهد . براویا کم BRAVIA CAM  یک فرایند نو و جدید میباشد که میتوانید در بازار تهیه نمایید که این دوربین در تلویزیون نصب می گردد و همانند حسگر محیط میتواند حس گر حضور اشخاص باشد . این دوربین میتواند افراد را در تشخیص قرار دهد که میزان نوردهی تلویزیون را فکوس میکند بر شخص یعنی کیفیت را در زمینه زاویه دید میتواند تقویت نماید و میزان نوردهی را در قسمت شلوغ که تشخیص میدهد بالاتر میبرد و همچنین کیفیت صدا را در زاویه تقویت مینماید تا تمرکز بیشتری را بر تلویزیون داشته باشید و استفاده را در بالاترین سطح همیشه ببرید . از طریق این دوربین نیز میتوانید در برنامه های اجتماعی اشتراک گذاری نمایید که این برنامه ها شما را به دوستانتان در سراسر دنیا وصل میکند و میتوانید تصویری چت نمایید . تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 دارای برنامه های روز دنیا میباشد که در اختیار دارید و با خرید تلویزیون از سایت اینترنتی ساوان کالا میتوانید در کمترین زمان تلویزیون را دریافت نمایید . 

تلویزیون دوربین دار مارک سونی ساخت 2022 65اینچ

 

تلویزیون سونی 65 اینچ  4K UHD  اسمارت XR65X85K 2022 دارای ساختی هوشمند میباشد که در مصرف انرژی کمترین میزان مصرف را دارد که میتواند در دنیای ما انسانها خدمت نماید واین خدمت میتواند توسط حس گر نوری باشد که در تلویزیون تعبیه شده است و طبق نوردهی محیط نوردهی تلویزیون را میدهد تا کمترین مصرف انرژی را داشته باشد و در معرض دید چشمان نیز کمترین اسیب را برساند زیرا نور زیاد در محیط تاریک میتواند مضر باشد . جنس ساخته شده در تلویزیون میتواند بازیافت گردد به شیوه ای که از پلاستیک قابل بازیافت استفاده شده است تا کمترین زباله را در دنیای هستی ایجاد نماید و کارایی سبز را داشته باشد . کارتون تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت هوشمند XR65X85K 2022 قابل بازیافت میباشد که محافظت تلویزیون را عهده دارد و میتواند جنس خریداری شده را در نگه داری کامل به دست شما  برساند .  

خرید تلویزیون های 2022 مارک سونی X85K

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
سری
BRAVIA XR K
مدل
X85K
سایز
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
BRAVIA LED
نوع تلویزیون
LED
پردازنده تصویر
Procceor XR
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
دقت رنگ واقعی
Picture Quality Index
2500
کنتراست
XR Contrast
پنل
IPS
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Wide Viewing Angle
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Google TV
هوش مصنوعی
Google LLC
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
حافظه داخلی
32GB
RAM
2GB
cpu
4 هسته ای
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
Standard
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
ژاپن
مونتاژ
مالزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL