تلویزیون 2022 سونی 43 اینچ 4K اسمارت X85K

Sony 43 Inch TV 4K Smart X85J

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سونی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سونی
مدل
X85K
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 43 اینچ X85K سونی

تلویزیون سونی 43 اینچ 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای امکانات بسیار بالایی میباشد که خدمات تصویری و صوتی و خدمات اتصالی را در بالاترین کیفیت ارایه میدهد تا هر کیفیت اتصالی همانند بازی کنسولی در واقعیت همان بازی به جریانپخش گذاشته شود . کیفیت تصویر تلویزیون سونی 43 اینچ  X85J 2022 هوشمند هر تصویر را در تقویت قرار میدهد به شیوه ای دارای کیفیت 4K  میباشد که این کیفیت در میزان کیفیت FHD  دو برابر و در میزان کیفیت نسل قبل تر HD  4 برابر کیفیت را ارایه میدهد . تصاویر و فیلمی که در نسل قبل پردازش شده است و در پرداه های سینمایی جهانی اکران گردیده است دارای کیفیت 4K  نیستند و امروزه در تلویزیون های پیشرفته کیفیت تصویر به اشتراک گذاشته میشود اما فناوری جدید و امروزی در سطح جهان هر نگرانی کیفیت تصویر با پیکسل بندی پایین را جبران میکند . جبران پیکسل بندی تصاویر و وضوح و کیفیت تصاویر به شیوه ای انجام میشود که میزان فریم بندی تصاویر را در تقویت قرار میدهد و جزئیات هر تصویر را در جریان پخش بازیابی میکند تا جزئیات از دست رفته را دباره به نمایش بگذارد و همچنین کنتراست دقیق و میزان ترکیب رنگ را بر تصاویر تطبیق میدهد تا تصویری خلق نماید که در نزدیک 4K  به اشتراک گذاشته شود . 120 هرتز نرخ تازه سازی تصاویر در تلویزیون تعبیه شده است که فناوری هوشمند برای هر زمینه ای میباشد تا شما در بازی ها و فیلم های اکشن و سریع و و تصاویر با ترکیب رنگ بالا و هر زمینه در کیفیت تصویر را در تقویت میگذارد تا فناوری فریم بندی و جبران جزئیات اجرا گردد و تصویری معادل 4K UHD  را دریافت نمایید . 

خرید تلویزیون سونی ساخت 2022 فول امکانات 43 اینچ

 

پردازنده X1 

 تلویزیون هوشمند سونی 43 اینچ 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای پردازنده 4 هسته ای HDR Processor X1 میباشد که مدیریت پردازش تصاویر را در ترکیب رنگ عهده دار میباشد . این چیپ قدرتمند 4 هسته ای در صفحه نمایش نسبتا کوچیک 43 اینچ یک رویای تصویری را برایتان خلق مینماید که تصاویر را در رنگ بندی هوشمند و عمق تصاویر را با جزئیات کامل میبینید و هر رنگ بندی در تفکیک برایتان به اشتراک گذاشته میشود . دالبی ویژن که فناوری کیفیت تصویر میباشد در مدیریت چیپست PROCESSOR X1  قرار دارد و برای تولید تصاویر با کیفیت 4K UHD  که این تصاویر همیشه دارای وضوح بالای 3840*2160 میباشد تعبیه شده است . در فیلم و موزیک و عکس پشتیبانی کامل را برایتان انجام میدهد به شیوه ای که هر تصویر به صورت روان به نمایش گذاشته میشود و همچنین تصاویر در رنگ های روشن و تاریک و هر زمینه دیگری خدمات را به صورت صاف و روان میدهد . 

تلویزیون پردازنده XR 43 اینچ ساخت 2022

 

الگوریتم ترکیب رنگ 

تلویزیون 43 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای ترکیب رنگ هوشمند میباشد که از الگوریتم TRILUMINOS PRO  بهره میبرد و در هر رنگ میزان قابل توجهی برنامه های هوشمند را به اشتراک میگذارد . این برنامه ها در روشنایی و تاریکی که رنگ بندی در قسمت تاریک قرار دارد را تقویت میکند که در رنگ قرمز تن این ترکیب را در تقویت قرار میدهد و همچنین در رنگ های تیره رنگ را تیره تر میکند تا در دید شما قرار بگیرد و در این میان نیز در روشنایی که رنگ های سفید بیشتر در صفحه نمایش قرار میگیرد همانند خاکی و زرد و سبز و ابی این ترکیب رنگ را در تقویت هر رنگ انجام میدهد تا تفکیک رنگ بندی و کیفیت تصویر را در هر لحظه داشته باشید و در زمینه فناوریی کیفیت 4K UHD  به نمایش میگذارد . 

خرید تلویزیون قیمت مناسب مارک سونی 43 اینچ

برنامه های کیفیت بیشتر 

تلویزیون سونی 43 اینچ X85J 2022  با کیفیت 4K UHD  میتواند خدمات کیفیتی تصاویر را در برترین زمینه و به صورت پیشرفته برایتان میدهد . MOTION FLOW XR در تلویزیون سونی X85J 2022  تعبیه شده است که در نرخ تازه سازی تصاویر دخیل میباشد و این تصاویر را به صورتی تعویض مینماید که ارام و نرم انجام میدهد و تصاویر را صاف و روان به اشتراک میگذارد . فناوری دیگر X REALITY PRO  میباشد که کیفیت تصویر 2K  و FHD  را در تقویت قرار میدهد و هر کیفیت را در زمینه ارتقا کیفیت و چالش تصویر قرار میدهد تا در بالاترین سطح 4K  هر فیلم و موزیک و عکس را برایتان به اشتراک بگذارد . پورت ورودی HDMI 2.1  در تلویزیون تعبیه شده است تا اتصال بازی کنسولی و گسترده را برایتان انجام دهد به شیوه ای که کیفیت این بازیها که سریع میباشد و در سرعت بالا هر بازی گسترده را در اشتراک میگذارد و بازی کننده برترین هیجان را دریافت نماید که در نرخ تازه سازی تصاویر 120 هرتزی بالاترین کیفیت را میدهد تا در هر تصویری 4K UHD  را دریافت نمایید و همچنین کیفیت تصویر را در همان کیفیت کنسول بازی در صحه نمایش به اشتراک بگذارد . VRR  این فناوری را در بالاترین سطح در تلویزیون سونی 43 اینچ 4K UHD اسمارت X85J 2022  به اجرا میگذارد و همچنین صفحه نمایش به دو قسمت تقسیم میشود تا بازی دو نفرا را در اختیار بگذارد و این نیز HDR TONE  برنامه هوشمند بازی میباشد تا در کیفیت HDR  دینامیکی بالا خدمات کیفیتی و فناوری تصویری را برایتان بدهد . HDR TONE MAPPING  تنظیمات کیفیت تصویر را به اجرا میگذارد که HDR  هر تلویزیون را در براویا و مدل تلویزیون تنظیم میکند و کیفیت بازی را در کیفیت 4K UHD  به اشتراک میگذارد و از هر کنسول XBOX , PS4 , PS5  و هر بازی گسترده ای پشتیبانی میکند و خدمات را در بالاترین کیفیت 4K UHD  به اشتراک میگذارد .

تلویزیون مارک سونی 43 اینچ ساخت 2022

 

کیفیت صدا 

تلویزیون سونی 43 اینچ 4K UHD اسمارت X85J 2022  دارای کیفیت صدای 20 وات قدرت خروجی صدا میباشد که در دو کانال خروجی میدهد و همچنین هر کانال 10W  قدرت خروجی را برایتان میدهد . کیفیت صدا به نحوی در تقویت قرار میگیرد که تن صدا و تار صوتی میتواند در بلندی قرار بگیرد که دیالوگ را در بالاترین حالت دریافت نمایید که تار صوتی را تقویت میکند تا در محیط شلوغ بتوانید از سریال و بازی و فیلم سینمایی درک کامل را داشته باشید . کیفیت صدا به صورت هوشمند تقویت می گردد که در زمینه موزیک و سینماییی و بازی و هر حالت دیگری تطبیق کیفیت صدا را میدهد و برایتان برترین کیفیت را در دوران بیشتری به اشتراک میگذارد که در 3D  میتوانید کیفیت صدا را دریافت نمایید . بلندگو و اسپیکر ها از نسل جدید و بروز شده میباشد که در زیر و بم و باس و تریبل میتواند برترین کیفیت را بدهد که بدون اتصالات دوران برتر  کیفیت صوتی را برایتان میدهد . دالبی اتمس DOLBY ATMOS  در تلویزیون تعبیه شده است که فناوری کیفیت هوشمند صدا میباشد و میتواند هر برنامه صوتی را در مدیریت داشته  باشد . بلوتوث BLUETOOTH  فناوری اتصال به تلویزیون میباشد که بدون سیم و وایرلس برایتان امکان پذیر میباشد و در دسترس داریدکه میتوانید دوران موزیک و صدا و چند بعدی کیفیت صدا را در تقویت قرار دهید . ساندبار و سینما خانگی و بلندگوهای اکسترنال را میتوانید به تلویزیون اتصال دهید که تقویت کیفیت صدا را در حد نیاز خود میتوانید افزایش دهید تا برترین کیفیت را در تصویر و صوت داشته باشید . 

43 اینچ مارک سونی ساخت 2022 کیفیت 4K مدل X85J

 

سنسور نور  

تلویزیون سونی  اینچ 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای سنسور نودهی محیط میباشد که از برنامه VIEW  بهره میبرد و میتواند محیط را در تشخیص میزان تاریکی و روشنایی تشخیص دهد تا در مصرف بهینه برق و انرژی کم ترین میزان مصرف را داشته باشد . سنسور نور برای سلامتی چشمان نیز بسیار مهم میباشد که تظمین میکند چشمان شما در امنیت قرار دارد و همچنین این سنسور اولین مرحله نوردهی صفحه نمایش میباشد و در مرحله دیگر FULL ARREY XR  وجود دارد که ترکیب رنگ را در زمینه تاریکی و روشنایی تقویت میکند و در اشتراک میگذارد . سنسور نور محیط به صورت هوشمند کیفیت صوت و تصویر را تنظیم مینماید و میتواند خدمات را بروز شده برایتان انجام دهد که صوت و تصویر تطبیق با نوردهی محیط کیفیت 4K UHD  را در صفحه نمایش 43 اینچی برایتان میدهد .

خرید تلویزیون مارک سونی 43 اینچ ساخت 2022

 

اتصال به اینترنت 

تلویزیون سونی 43 اینچ سونی 4K UHD اسمارت X85J 2022 دارای فناوری اتصال به اینترنت میباشد که میتواند به موبایل هوشمند نیز اتصال برقرار نماید . WIFI  فناوری اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون میباشد که در اختیار دارید . کابل را به صورتی مستقیم میتوانید به تلویزیون اتصال دهید و تلویزیون را همیشه انلاین در اختیار داشته باشید . اتصال به اینترنت پردازش تصاویر و فیلم و موزیک را همیشه برایتان انجام میدهد و از هر مرورگر CHROME , YOUTUBE , GOOGLE ASSISTANT , GOOGLE SAERCH  و هر برنامه مرور گر دیگری پشتیبانی میکند که میتوانید اشتراک گذاری نیز داشته باشید . مدیریت اینترنتی GOOGLE TV  میباشد که این فناوری در مدیریت این سخت افزاری قرار میگیرد و میتواند خدمات اینترنتی را برایتان بدهد . 

تلویزیون متصل به وای فای مارک سونی 2022

 

دستیار صوتی 

تلویزیون هوشمند سونی  43 اینچ 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای دستیار صوتی میباشد که از طریق صدای شما پردازش میشود و فق کافیه به تلویزیون هوشمند OK GOOGLE  را بگویید و تلویزیون اماده دستورات صوتی شما میشود و میتوانید با صدای طبیعیتان دستورات را بدهید و تغییرات صفحه ای را داشته باشید . همیشه اماده تلویزیون میتواند دستورات صوتی را بگیرد که این دستورات صوتی در فاصله بیش از 3 متر برایتان امکان پذیر میباشد . میتوانید با تلویزیون هم صحبت شوید .

خرید تلویزیون هوشمند مارک سونی 43 اینچ 2022

 

ریموت کنترل هوشمند 

تلویزیون سونی 43INCH 4K UHD  اسمارت X85J 2022  دارای ریموت کنترل هوشمند میباشد که در زاویه 360 درجه میتواند دستورات را به تلویزیون بدهد . ساخت ریموت کنترل هوشمند ضد ویروس کوید 19 میباشد که در ساخت ریموت کنترل از جنس ضد باکتری و ویروس 99.9 درصد میتواند عاری از هر گونه ویروسی خدمات را برایتان بدهد . 

کنترل تلویزیون مارک سونی 2022 کبفیت 4K

 

طراحی 

تلویزیون سونی 43 اینچ 4K UHD  اسمارت X85J 2022 دارای طراحی باریک بدون قاب و فریم می باشد که که در بغل بسیار باریک میباشد و در دکوراسیون شما بر روی دو پJ ایه در بغل میتواند قرار بگیرد . چون بدون قاب و فریم میباشد در نگاه کردن به تلویزیون حواس پرتی ندارید و زووم شما بر محتوایتان میباشد زیرا فقط صفحه نمایش دارید . تلویزیون سونی  اینچ X85J 2022  قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و میتوانید در قاب دیواری نیز انجام دهید و همچنین به دلیل اتصالات وایرلس و بدون سیم و کابل هیچ گونه شلوغی کابلی ندارید . 

طراحی تلویزیون مارک سونی 43 اینچ ساخت 2022

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
سری
BRAVIA XR K
مدل
X85K
سایز
43 اینچ
تکنولوژی صفحه
BRAVIA LED
نوع تلویزیون
LED
پردازنده تصویر
4K HDR Processor X1
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
دقت رنگ واقعی
Picture Quality Index
2500
کنتراست
XR Contrast
پنل
IPS
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X Wide Angle
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Google TV
هوش مصنوعی
Google LLC
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
حافظه داخلی
16GB
RAM
2GB
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MAGIC
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
ژاپن
مونتاژ
مالزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL