تلویزیون 2022 سونی 65 اینچ X95K Mini LED اسمارت 4K مدل XR-X95K

Sony 65 Inch Mini LED TV 2022 Smart 4K X95K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سونی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سونی
مدل
X95K
کیفیت تصویر
4K Mini LED
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون سونی 2022

تلویزیون سونی ساخت 2022 که در مدل X95K عرضه گردیده است را می توان یک شاه کار دیگر از سونی دانست که بی شک می تواند یکی از پیش گامان نسل جدید تلویزیون به همراه هوش مصنوعی در آینده باشد. سایز 65 اینچ تلویزیون X95K سونی دارای یک انقلاب هوش مصنوعی در تصویر و صدا می باشد که در نمایشگاه CES سال 2022 توانس جوایز متعددی را در صنعت تلویزیون سازی به دست اورد. کیفیت تلویزیون در تصویر 4K UltraHD می باشد و در پخش صدا از توان خروجی 20 وات بهره می برد که با وجود نصب هوش مصنوعی در تلویزیون قادر به بهترین حالت پخش برای بیننده و شنونده می باشد. چیپ پردازشگر هوشمند XR وظیفه تجزیه و تحلیل داده های دریافتی صوت و تصویر را به عهده دارد که با هماهنگی بالا,با همگام سازی صوت و تصویر در هنگام پخش می تواند حالت سینما را در خانه برای بیننده تداعی کند. استفاده از تکنولوژی Mini LED که در صفحه سیاه با ریزترین پیکسل ها نور را با بالاترین جزئیات در هنگام پخش نمایش می دهد. یک تلویزیون بسیار عالی برا بازی های PS5 که بازی را به صورت واقعی نمایش می دهد و سیستم عامل Google TV به همراه کنترل جادویی با قابلیت ارسال صوت می تواند راحت ترین راه را برای کنترل تلویزیون در اختیار کاربر قرار می دهد. 

خرید تلویزیون مارک سونی 65 اینچ 2022

 

کیفیت صدا 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4k uhd  اسمارت  XR-X95K 2022 دارای کیفیت صدای 20 وات قدرت خروجی میباشد که در زمینه تولید صدای هوشمند مطابق تصویر میتواند عمل کند . سینمایی موزیک و ورزش و بازی و هر حالت دیگر تصویر را مطابق با ان کیفیت صدا را در پخش قرار میدهد که دوران صدا میتواند به صورتی چند بعدی انجام بگیرد . پردازش خروجی صدا در دو کانال تعبیه شده است که هر کانال 20w  قدرت خروجی صدا دارد  . فناوری بلوتوث در تلویزیون تعبیه شده است که میتواند اتصالات بیشتر در بعدیت صوتی را انجام دهد . ساندبار را میتوانید از طریق فناوری بلوتوث به تلویزیون نصب دهید که در کنار تلویزیون میتواند دکور مختلف را نمایان سازد . فناوری بلوتوث  سینماخانگی و و ساندبار و باندهای مجزا را بدون سیم به تلویزیون اتصال میدهد که دوران بیشتری را در محیط ایجاد میکند و همچنین میتواند قدرت تولید صدا را تا 6000 وات ارتقا داد . صدا در پردازش میتواند متغیر باشد که طول موج صدا را افزایش میدهد بنا به سنسور تشخیص صدا میزان تار صوتی افزایش میابد و در دیالوگ میتواند تار صوتی را تقویت نماید تا کیفیت صدا در شلوغی برترین درک را به بیننده بدهد . 

سونی 65 اینچ ساخت 2022 4K

 

طراحی تلویزیون 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای طراحی بسیار زیبا میباشد که در محیط قرار میگیرد و میتواند خدمات تصویری و صوتی را به اشتراک بگذارد . تلویزیون سونی X95K 2022 بدون قاب و فریم میباشد که در توجه زیاد میتوانید بفهمید یک فریم و گوشه کمی قاب را دارید که در روشنایی نیز این فریم کم نمایان نمیشود . تلویزیون سونی 65 اینچ X95K 2022  بسیار باریک میباشد که کمترین فضا را میگیرد و در دکوراسیون شما قرار میگیرد که در زمینه اتصالات نیز کمترین شلوغی کابلی را دارید زیرا تلویزیون سونی X95K 2022  هوشمند میباشد و اتصال به اینترنت و فناوری هوشمند WIFI   را دارد که خدمات را در بالاترین نظم میدهد و شما یک محیط کاملا مدرن دارید که در رنگ مشکی با محیط ست میگردد و این رنگ ست هر دکوراسیون میباشد . تلویزیون 65 اینچ سونی X95K 2022  قابلیت نصب بر دیوار را دارد که در 4 پیچ محکم کننده میتواند بر دیوار نصب گردد و همچنین با پایه میتوانید بر دیوار نصب دهید که چرخش را داشته باشد و یا اینکه ثابت میتوانید تلویزیون را در محیط و پایه دیوار داشته باشید . همچنین فاصله کمی میان تلویزیون و دیوار را خواهید داشت زیرا طراحی باریک و مدرن تلویزیون را دارید که یک تابلوی متحرک میباشد هم سخن گو و هم تصویری متحرک در کیفیت 4K UHD .

تلویزیون پایه بغل سونی ساخت 2022 65 اینچ 

 

دالبی اتمس و دالبی ویژن 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای فناوری صوتی و تصویری هوشمند میباشد که در مدیریت انجام می پذیرد و در هر برنامه برترین کیفیت صوت و تصویر مورد تنظیم قرار می گیرد و همچنین در دو خط موازی میتواند کیفیت را در محیط ارایه دهد . DOLBY VISION  دالبی ویژن کیفیت تصویر میباشد که در زمینه پیکسل بندی و ارتقا کیفیت تصویر و در زمینه روشنایی و تاریکی هر تصویر کیفیتی 4K  را برایتان به پخش برساند و همچنین میزان نسبت تصویر  19.2 و 16.9  را دارد که در زمینه تصویر سینمایی و ورزش و بازی و اخبار و کودکان و استاندارد و هر زمینه دیگری میتواند تنظیم صفحه را برایتان بدهد . DOLBY ATMOS  دالبی اتمس مربوط به کیفیت صدا میباشد که بنا به کیفیت تصویر و بنا به موضوع محتوا کیفیت صدا را اماده میکند و به اشتراک میگذارد . کیفیت صدا میتواند سینمایی و استاندارد و موزیک و ورزش و بازی و هر محتوا به جریان پخش قرار بگیرد که این کیفیت صدا و این کیفیت تصویر در یک زمینه به پخش قرار میگیرد که برترین کیفیت صدا و تصویر را در خدمت ارایه میدهد . 

خرید تلویزیون 65 اینچ مارک سونی 2022

 

 

اتصال به اینترنت 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که از سیستم عامل GOOGLE TV  پشتیبانی میکند و میتواند خدمات اینترنت را در تلویزیون بدهد . فناوری WIFI  در تلویزیون تعبیه شده است که میتواند موبایل هوشمندتان را به تلویزیون اتصال دهد و هر محتوای فیلم و موزیک و عکس را در کیفیت 4K UHD  به اشتراک بگذارد . در موبایلتان هر برنامه اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و هر برنامه دیگری را میتوانید داشته باشید که در تلویزیون میتوانید به صفحه گوشیتان تبدیل داشته باشید و نهایت بهره را در تلویزیون ببرید . اتصال به اینترنت میتواند با سیم اینترنتی انجام شود و مستقیم تلویزیون را همیشه انلاین داشته باشید و در کنار این نیز فناوری WIFI  را دارید که هر اتصال هوشمند را در تلویزیون برایتان انجام میدهد . برنامه های اینترنتی و مرورگرها همانند YOUTUBE , CHROME , FACEBOOK , ALEXA , NETFLIX  و هر برنامه دیگر را در اختیار قرار میدهد که میتوانید اشتراک گذاری را داشته باشید و جدیدترین فیلم و موزیک را همیشه ببینید . همیشه تلویزیون را انلاین خواهید داشت و در دسترس دارید که با جستوجوی اسان میتوانید خدمات را در اختیار داشته باشید . 

تلویزیون وای فای دار سونی 2022 65اینچ

 

OK GOOGLE

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای فناوری هوشمند کنترل صوتی میباشد که با صدای خود میتوانید به تلویزیون دستور دهید که در سریع ترین حالت میتواند تغییرات صحنه ای را برایتان بدهد . در تلویزیون با گفتن فقط OK GOOGLE  تلویزیون اماده میشود تا هم صحبت شما گردد و در مرورگر ها جستوجو را برایتان امکان پذیر مینماید . در هر مرورگر میتوانید در تلویزیون و با صدای خود اشتراک گذاری نمایید و محتوایتان را با صدای طبیعی خودتان جستوجو نمایید و در صفحه نمایش بزرگ 65 اینچ ببینید . این فناوری هوشمند در  فاصله 3 متر به بالا میتوانید دستوراترا به تلویزیون بدهید که اجرا را برایتان سریع انجام میدهد . 

تلویزیون 65 اینچ HDR سونی ساخت 2022

 

 

HDMI 2.1 

 تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای پورت ورودی HDMI 2.1  میباشد که هر بازی کنسولی و گسترده را در تلویزیون میتوانید نصب دهید و بدون تاخیر ورودی کیفیت بازیها را در همان کیفیت به تلویزیون انتقال دهد که این کیفیت در وضوح بالا و کیفیت بالا 4k uhd  به اشتراک گذاشته میشود . این پورت ورودی هر بازی کنسولی و گسترده را در پردازش قرار میدهد ه ps4 , ps5 , xbox  میباشد و سرعت بالا و کمترین تاخیر ورودی پردازش را با کیفیت فول برایتان به اشتراک میگذارد و همیشه در بازیتان با صفحه نمایش بزرگ 65 اینچ اول خواهید شد . hdmi ساده نیز در تلویزیون تعبیه شده است که dvd  و ماهواره و هر اتصال دیگری را برایتان امکان پذیر میکند و همچنین USB  پورت ورودی میباشد که 3 ورودی دارد و میتوانید هر اتصال کابلی را برایتان امکان پذیر نماید که فلاش مموری را در کمتر از یک ثانیه پردازش میکند و خیلی سریع میتواند عکس و فیلم و موزیک را در تلویزیون به اشتراک بگذارد .

خرید تلویزیون 65 اینچ اسمارت مارک سونی 2022

 

 

ریموت کنترل ضد COVID19 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای ریموت کنترل هوشمند میباشد که هر برنامه را در اختیار شما قرار میدهد و نیز یک دکمه دارد که فشار میدهید و در ریموت کنترل OK GOOGLE  را میگویید که با صدای طبیعی پردازش میشود و خدمات مرورگر و جستوجو را برایتان به حالت اماده میگذارد تا هر موزیک و ویدیو و هر عکس و برنامه را جستوجو نمایید و به اشتراک بگذارید . جنس ریموت کنترل ضد ویروس میباشد و انتی ویروس عمل میکند به شیوه ای که 99.9 درصد انتی ویروس و حالتی تمیز را دارد که در زمینه انتقال ویروس COVID19  بسیار مدرن و عالی همانند یک واکسن عمل میکند که بدون ضرر در خدمت خانه های شما قرار دارد . ریموت کنترل را در هر زاویه ای میتواند به تلویزیون اشاره دهد .

ریموت کنترل تلویزیون سونی 2022

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
سری
BRAVIA XR K
مدل
X95K
سایز
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
BRAVIA Mini LED
نوع تلویزیون
MiniLED
پردازنده تصویر
4K HDR Processor X1
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct Mini LED
دقت رنگ
دقت رنگ واقعی
Picture Quality Index
2700
کنتراست
XR Contrast Booster 15
پنل
VA-Mini LED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X Wide Angle
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K Mini LED
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
Dolby Vision-HDR10-HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
ساب ووفر
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Google TV
هوش مصنوعی
Google LLC
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
حافظه داخلی
32GB
RAM
2GB
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MAGIC ضد ویروس
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
ژاپن
مونتاژ
مالزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL