تلویزیون 55 اینچ MiniLED X95K 2022 سونی 4K اسمارت XR-55X95K

SONY Mini LED TV 4K Smart 2022 55 Inch X95K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سونی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سونی
مدل
X95K
کیفیت تصویر
4K Mini LED
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 55 اینچ سونی X95K

تلویزیون 55 اینچ سونی MINILED X95K 2022 اسمارت XR-55X95K  انقلابی کیفیتی را برایاتن میدهد که در نسل جدید پردازش تصاویر را انجام میدهد و در زمینه کیفیت 4K  برترین رزولویشن و برترین کنتراست و بروز ترین برنامه ها را در اشتارک میگذارد تا بتوانید تصویر 4K XR  را همیشه دریافت نمایید . مینی LED  فناوری هوشمند کیفیت 4K  میباشد که در پردازنده 4 هسته ای XR  میتواند تصویری برابر با رزولویشن 3840*2160 برایتان خلق نماید که این کیفیت تصویر میتواند در هر زمینه ای باشد که به فکرتان میرسد . کیفیت 4K  در تلویزیون سونی مینی LED  اسمارت X95K 2022  به شیوه ای هوشمند عمل میکند که کیفیت 2K  را در تقویت قرار میدهد و همچنین کیفیت FHD  را در تقویت قرار میدهد تا در کیفیت 4K XR  به اشتراک بگذارد . فناوری XR BACK LIGHT MASTER DRIVE  در تلویزیون تعبیه شده است که میتواند تصاویر را در تاریکی و روشنایی به صورتی تقویت شده به اشتراک بگذارد تا بتوانید برترین کیفیت را داشته باشید . رنگ مشکی عمیق را تقویت میکند و همچنین رنگ تاریک را تیره تر میکند و رنگ روشنایی را در تفکیک رنگ بندی قرار میدهد و از محدوده دینامیکی بالای HDR  بهره میبرد که در سال 2022 به روز شده میباشد و در نرم افزار کیفیتی در صفحه نمایش  به اشتراک میگذارد . XR BACK LIGHT  میزان رنگ بندی را در هر LED تقویت میکند و همچنین میزان نوردهی LED  را کوچک تر نموده است که به مینی LED  مجهز میباشد و میتواند نوردهی را در تقویت بیتشری قرار دهد و هر تصویر که دارای رنگ روشن و تاریک میباشد و در میان این رنگ بندی هاله طبیعی نیز وجود دارد را در تقویت کامل قرار میدهد تا تولید تصاویر خیره کننده را برایتان بدهد . فناوری هوشمند ترکیب رنگ XR Triluminos Pro برای طیف وسیع رنگ بندی میباشد که جزئیات رنگ بندی را تقویت میکند و همچنین میزان 1000.000.000 میلیارد سایه رنگی و طیف رنگی را در صفحه نمایش به اشتراک میگذارد . رنگ بندی با تفکیک به اشتراک گذاشته میشود و مانع از اشباع رنگ میشود و همچنین هر رنگ در کنار سایه رنگی و رنگ بندی روشن و تاریک میتواند تفکیک شده عمل کند و صحنه های خارق العاده را برایتان میدهد . 

پردازنده هوشمند طیف وسیع رنگ بندی full arrey xr  در تلویزیون کنتراست دقیق را در هر تصویر به اشتراک میگذارد و همچنین میزان فریم بندی را در تقویت قرار میدهد و جزئیات را در تقویت قرار میدهد و وضوح را یک پارچه در تصاویر صاف و روان به اشتراک میگذارد . نوردهی صفحه نمایش در هر پیکسل به صورت هوشمند xr  انجام می پذیرد که این فناوری  بروز شده میباشد و میتواند میزان نوردهی را در صفحه نمایش کنترل نماید که این کنترل میتواند متغیر باشد و میزان تاریکی و روشنایی در صفحه نمایش را در کنترل دارد که نودهی را در صفحه نمایش 55 اینچی کنترل میکند به شیوه ای که نور بعضی قسمت را کم میکند و نور بعضی قسمت دیگر را بیشتر میکند تا تصاویر را در بالاترین کیفیت 4K UHD  دریافت نمایید . فناوری XR HDR REMASTER در تلویزیون سونی 55 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  تعبیه شده است که تصاویر طبیعی را برایتان خلق میکند که تصاویر را در وضوح کامل همیشه دریافت نمایید که مبنی بر BRAVIA XR  صفحه نمایش را در مینی  LED  برایتان این کیفیت برتر را میدهد. رنامه هوشمند XR SUPER RESOLUTION  در تلویزیون تعبیه شده است که تارهای عنکبوت را به نمایش میگذارد به شیوه ای که هر تار را به نمایش میگذارد و یک صحنه هوشمند و پیشرفته را در صفحه نمایش 55 اینچ به نمایش میگذارد و همچنین در کیفیت 4K XR خدمات کیفیتی را ارایه میدهد . X WIDE ANGLE  در تلویزیون سونی هوشمند 55 اینچ مینی LED  مدل X95K 2022  تعبیه  شده است که هر تار تصویری و سایه کدری را در صفحه نمایش حذف میکند به شیوه ای که نوردهی پس زمینه را در کنترل قرار میدهد و تضمین میکند که هر رنگ در هر قسمت و گوشه به شیوه ای صاف و روان به اشتراک گذاشته میشود . 

 

خرید تلویزیون 55 اینچ مدل X95K ساخت 2022

 

کیفیت صدا 

تلویزیون سونی 55 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای کیفیت صدای فراگیر SURROUND  میباشد که صدای چند بعدی را در محیط شما تولید مینماید تا بتوانید کیفیتی برابر با کیفیت 3D  داشته باشید و در هر زمینه دوران صدا برترین خدمات را ارایه دهد . کیفیت صدا در تلویزیون سونی 55 اینچ X95K 2022  به میزان 20W میباشد و در دو کانال خروجی کیفیت صدا را میدهد و همچنین هر کانال قدرت خروجی 10W  را دارد و میتواند دوران صوتی را ایجاد نماید که در زمینه سینمایی و موزیک و اخبار و استاندارد و خودکار و هر زمینه دیگری میتوانید تنظیمات را بدهید و کیفیت صوت را به اشتراک بگذارید . دالبی اتمس در تلویزیون تعبیه شده است که کیفیت صدا را مطابق با کیفیت تصویر یا محتوای تصویری مدیریت میکند و بنا به محتوای سینمایی و موزیک و اخبار و . . . کیفیت صدا را به اشتراک میگذارد . بلوتوث فناوری تعبیه شده در تلویزیون میباشد که میتواند اتصالات ساندبار به تلویزیون را بدهد و کیفیت صوت را تقویت نماید . کیفیت صدا میتواند تا 6000W قدرت صدا ارتقا یابد و میتوانید بدون سیم و کابل به سینماخانگی و باندهای با قدرت بالا و XBOOM  و هر باند دیگری اتصال برقرار کنید و دوران صوتی را در محیط با بالاترین کیفیت 2D , 3D , 4D  داشته باشید . VOICE ZOOM  در تلویزیون برنامه ای هوشمند میباشد که تار صوتی را در تقویت قرار میدهد و به نسبت تصویر دیالوگ در تقویت قرار میگیرد که در محیط شلوغ میتوانید کیفیت صدا را درک نمایید و دیالوگ در طول موج بیشتری به اشتراک گذاشته میشود . 

خرید تلویزیون مارک سونی 2022 ساخت ژاپن

 

دوربین هوشمند 

تلویزیون سونی 55 اینچ X95K 2022  هوشمند قابلیت نصب دوربین BRAVIA CAM  میباشد که میتوانید در بالای تلویزیون نصب کنید و تشخیص تصویری را برایتان انجام میدهد که در زمینه انلاین شدن میتوانید در دنیای مجازی چت تصویری را انجام دهید . این دوربین هوشمند میتواند تشخیص افراد را در تلویزیون انجام دهد به شیوه ای که فرد در هر قسمت باشد را تشخیص میدهد و میزان نوردهی تلویزیون را در قسمت شلوغ فوکوس میکند و کیفیت صدا و کیفیت تصویر را به نمایش میگذارد تا بدون محدودیت مکانی بتوانید در هر زاویه ای برترین کیفیت 4K را داشته باشید . 

تلویزیون دوربین دار مارک سونی 55 اینچ 2022

طراحی تلویزیون 

تلویزیون سونی 55 اینچ هوشمند  X95K 2022  دارای طراحی بسیار زیبا و هوشمند میباشد که میتواند بر روی دیوار نصب گردد و همچنین در یک پایه دیوار نصب گردد . تلویزیون بدون قاب و فریم ساخت شده است که در توجه بیننده به تلویزیون فوکوس و بدون حواس پرتی میتوانید به تلویزیون نگاه کنید که فقط صفحه نمایش را خواهید دید و دیگر قاب و فریمی وجود ندارد تا حواستان را به فیزیک تلویزیون جلب نماید در نتیجه باعث میشود تا درک بیشتری را همیشه در محتوایتان داشته باشید . تلویزیون هوشمند سونی به دلیل اتصال به اینترنت کمترین اتصالات کابلی را دارد که شلوغی کابلی را ندارید و در نصب بر دیوار اسان ترین حالت استفاده را برایتان میدهد . با پایه بر دیوار نصب گردد اگر پایه ثابت باشد کمترین فاصله را بین دیوار و تلویزیون ایجاد میکند و همچنین قاب دیواری را در دکوراسیون میتوانید داشته باشید که یک تابلوی ثابت را دارید و متحرک که خدمات تصویری و صوتی را برایتان میدهد . دو پایه در بغل و نزدیک به وسط میتوانید در تلویزیون نصب دهید که در پک تلویزیون وجود دارد و میتواند بسیار زیبا بر میز دکوراسیون و میز تلویزیون قرار بگیرد تا دکوراسیون را مدرنیزه نماید و همچنین قاب با رنگ مشکی ساخت شده است که با هر محیط شما ست می گردد . 

تلویزیون اتصال به موبایل مارک سونی 55 اینچ

 

اتصال موبایل هوشمند 

تلویزیون سونی 55 اینچ 4K UHD  اسمارت X95K 2022  دارای اتصال به موبایل هوشمند میباشد که از برنامه هوشمند APPLE AIR PLAY  پشتسبانی میکند و میتوانید موبایلتان را به تلویزیون اتصال دهید و از طریق این برنامه هوشمند عکس و موزیک و ویدیوی خود را به اشتراک بگذارید . همراه با خانواده میتوانید فایل های شخصی را ببینید و اشتراک گذاری را در بالاترین کیفیت داشته باشید . APPLE TV  در تلویزیون تعبیه شده است که هر IPAD  و  IPHONE  یا MAC  را در تلویزیون نصب دهید و یا اینکه از برنامه هوشمند SAFARI  بهره میبرد تا بتوانید خدمات تصویری  و صوتی را به اشتراک بگذارید . 

خرید تلویزیون مارک سونی 55 اینچ هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
سری
BRAVIA XR K
مدل
X95K
سایز
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
BRAVIA Mini LED
نوع تلویزیون
MiniLED
پردازنده تصویر
4K HDR Processor X1
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct Mini LED
دقت رنگ
دقت رنگ واقعی
Picture Quality Index
2700
کنتراست
XR Contrast Booster 15
پنل
VA-Mini LED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X Wide Angle
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K Mini LED
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Google TV
هوش مصنوعی
Google LLC
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
حافظه داخلی
32GB
RAM
2GB
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MAGIC ضد ویروس
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
ژاپن
مونتاژ
مالزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو