تلویزیون X90K سونی 65 اینچ 4K اسمارت 2022 مدل XR-65X90K

Sony TV X90K 2022 4K Smart 65 Inch XR-65X90K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سونی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سونی
مدل
XR-X90K
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 2022 سونی X90K

تلویزیون سونی 65 اینچ X90K 2022  کیفیت 4K UHD  اسمارت از طراحی بسیار باریک و هوشمند بهره میبرد که میتواند در محیط شما دکوراسیون مدرن را خلق نماید . تلویزیون 65 اینچ سونی بسیار باریک میباشد که بدون قاب و بدون فریم میباشد که در نگاه کردن به تلویزیون به محتوایتان تمرکز بیشتری را دارید و بدون حواس پرتی میتوانید به تلویزیون نگاه کنید زیرا در گوشه و کنار هیچ مزاحمت قابی و اضافه بدنی ندارید و صفحه نمایش در صفحه کامل قرار دارد که یک باکس تمام صفحه هوشمند را دارید و میتوانید خدمات کیفی صوت و تصویر را دریافت نمایید . تلویزیون سونی 65 اینچ X90K 2022  قابلیت نصب بر دیوار را دارد و در قاب دیواری نیز میتواند قرار بگیرد که خدمات را در زمینه یک تابلوی بزگ خانگی متحرک برایتان میدهد که کیفیت 4K UHD  را در خدمت ارایه میدهد . همچنین در کناره و بغل تلویزیون بسیار باریک میباشد و در قاب دیواری کمترین فضا را نیاز دارد و همچنین در نصب بر دیوار کمترین فاصله را مابین تلویزیون و دیوار خواهید داشت و به دلیل اتصالات وایرلس WIFI  و اینترنتی کمترین اتصال کابلی را دارید که در محیط شلوغی کابلی را نخواهید داشت و همچنین در طراحی از دو پایه در بغل بهره میبرد که میتواند بر روی میز تلویزیون قرار بگیرد و زیبایی محیط را برایتان خلق نماید . دکوراسیون زیبا اولین گزینه تلویزیون میباشد که با روشن شدن میتواند یک طبیعت روشن با کیفیت رنگ بندی بالا در کنار پرده سلطنتی و یا پنجره و یا هر تزئینات شما قرار بگیرد . 

 

قابلیت اتصال به اینترنت 

تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت X90K 2022  قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که از سیستم عامل GOOGLE TV  بهره میبرد و در دستورت کنترل تلویزیون و صوت شما میتواند در هر مرورگر برایتان خدمات را ارایه دهد و جستوجو را برایتان به انجام برساند . فناوری جستوجوی محتوا در تلویزیون وجود دارد که در برنامه های مرورگر CHROME , YOUTUBE , GOOGLE SEARCH , FACE BOOK  و هر برنامه دیگری میتواند جستوجو را برایتان انجام دهد و هر محتوا را بسته به کیفیت میتوانید پخش نمایید و در کیفیت 4K UHD  میتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت دریافت نمایید . تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  از برنامه اتصالی WIFI  بهره میبرد که میتواند موبایل هوشمند را به تلویزیون اتصال دهد و یک قسمت از تلویزیون را به موبایل هوشمندتان تبدیل نماید تا هر برنامه تلویزیون نظیر بازی و اینستاگرام و تلگرام و هر برنامه دیگری را میتوانید داشته باشید و در استفاده بهره ببرید . اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون عضوی از تکنولوژی مددرن عصر قرن 21 میباشد که اسان کاری را برایتان همیشه می دهد و تا دهه اینده نیز خدمات را در ورژن جدید برایتان میدهد . تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  قابلیت اتصال به اینترنت را از طریق کابلی دارد که مستقیم به اینترنت اتصال برقرار میکند و میتواند همیشه انلاین باشد و همچنین برنامه ها میتواند بروز گردد اتصال به اینترنت دیگر نیاز شما را به DVD  و اتصالات اکسترنال بی نیاز میکند و میتواند برترین استفاده را در مورد جستوجوی هر محتوا برایتان بدهد . سیستم عامل قوی GOOGLE TV  هر مرورگر را در پشتیبانی دارد و میتوانید اشتراک گذاری را نمایید تا محتوای جدید و به روز را همیشه در اولین لحظه ببینید . 

 

کیفیت تصویر 

تلویزیون هوشمند سونی X90K 2022  اسمارت 4K UHD  دارای کیفیت تصویر 4K UHD میباشد که کیفیت تصویر در وضوح 3840*2160 را در کنتراست دقیق به اشتراک میگذارد . کیفیت تصویر تلویزیون سونی 65 اینچ X90K 2022  به شیوه ای حساب شده به نمایش گذاشته میشود که در زمینه کنتراست دقیق تصاویر و فریم بندی به نمایش گذاشته میشود و از نرخ تازه سازی 60 هرتز بهره میبرد و در پیکسل بندی صفحه نمایش میتواند خدمات کیفی را در روشنایی و تاریکی بدهد تا درک بیشتری را در محتوایتان داشته باشید . تلویزیون مدرن سونی 65 اینچ X90K 2022  در تقویت فریم بندی تصاویر نقش مهمی را ایفا میکند که فریم بندی تصاویر در کیفیت HD  و FHD  متفاوت میباشد و در زمینه فریم بندی و جزئیات براورد کیفیت را میدهد و در تقویت قرار میدهد و هر کیفیت کم فریم را در تقویت قرار میدهد تا نزدیک به 4K  برایتان به نمایش بگذارد . کیفیت تصویر ULTRA HD  کیفیتی روان و صاف را در هر صحنه خلق میکند و در روشنایی و ترکیب رنگ و تفکیک تصویری میتوانید برترین کیفیت را داشته باشید که در فیلم سینمایی و موزیک و عکس برترین کیفیت تصویری را همیشه داشته باشید که این کیفیت برای نسل جدید کیفیت تصویر میتواند خدمات را به صورت کامل ارایه دهد . 

 

صفحه نمایش 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  دارای صفحه نمایش BRAVIS XR FULL ARREY LED  میباشد که در کیفیت 4K  میتواند تنظیمات هوشمند کیفیت تصویر را برایتان بدهد . صفحه نمایش با فناوری هوشمند و سخت افزار مدرن  در پیکسل بندی و روشنایی صفحه نمایش به صورتی فنی عمل میکند که هر پیکسل دارای ترکیب رنگ و روشنایی میباشد و در تولید تصاویر میتواند برترین کیفیت 4K  را خلق نماید  . صفحه نمایش FULL ARREY LED  از هر فرمت تصویر پردازش میکند که میتوانید هر محتوا را با هر فرمت به پخش برسانید و هیچ محدودیت فرمتی در هر زمینه کیفیتی ندارید . در صحنه های روشن و تاریک ترکیب رنگ به صورتی نمایان میشود که رنگ های روشن در تاریکی تقویت داده میشود و همچنین در صحنه های تاریک رنگ تیره تقویت رنگی دارد و در پخش میتواند تصویر با جزئیات بیشتر ترکیب رنگ بدهد . در روشنایی نیز رنگ های نزدیک به رنگ سفید تقویت داده میشود تا تفکیک رنگ را داشته باشید و در صحنه تصویر روشنی میتوانید کیفیت 4K  را داشته باشید . صفحه نمایش LED  مدل FULL AREY  از سخت افزار استفاده شده بهره میبرد و میتواند 65 اینچ صفحه نمایش را برایتان در رنگ بندی و روشنایی برایتان به نمایش بگذارد . 

 

پردازنده XR 

 تلویزیون دارای پخش صوت و تصویر به صورت هماهنگ میباشد که وظیفه اصلی را در پخش فیلم به شیوه ای هماهنگ بدون تاخیر را دارد و این چیپ قدرتمند XR  در تلویزیون تعبیه شده است که مدیریت صوت و تصویر را عهده دار میباشد . چیپ قدرتمند XR در زمینه کیفیت تصویری هماهنگی کامل صفحه نمایش و کیفیت ULTRA HD  را عهده دار میباشد تا کیفیت تصویر در رزولویشن 3840*2160 به اشتراک گذاشته شود که به کیفیت 4K  میرسد و در زمینه کنتراست دقیق و وضوح و فریم بندی و تقویت جزئیات که کیفیت تصویر را تقویت نماید را مدیریت میکند که از فناوری DOLBY VISION  دالبی ویژن بهره میبرد و کیفیت تصاویر را در 4K  به اشتراک بگذارد و همچنین در قسمت صوت نیز مدیریت صوتی را طبق تصویر به اشتراک میگذارد و در زمینه تصویر شما که سینمایی و موزیک و ورزش و اخبار و هر زمینه چخش داشته باشید کیفیت صوت را بر همان تصویر تطبیق میدهد تا در زمینه کیفیت صدا همان را دریافت نمایید که نیاز دارید و از فناوری دالبی اتمی DOLBY ATMOS  پشتیبانی میکند که مدیریت صوتی را همیشه برایتان میدهد تا بدون تاخیر کیفیت صوت به تصویر  اشتراک گذاشته شود . دالبی اتمس و دالبی ویژن پشتیبانی کامل را در تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  دارد . پردازنده XR  مدیریت کلی کیفیت تصویر و کیفیت صدا را دارد که به XR SOUND  و  XR VPICTURE  خدمات را ارایه میدهد تا در بالاترین کیفیت هر محتوایتان را ببینید و لذت ببرید . 

 

ریموت کنترل هوشمند 

تلویزیون سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  دارای ریموت کنترل هوشمند میباشد که از طریق ریموت کنترل میتوانید دستورات صوتی را بدهید که در برنامه و پردازنده اینترنتی GOOGLE TV   از ریموت کنترل میتوانید دستورات را با صدا بدهید که ساپورت کامل را میدهد . صدای شما به شیوه طبیعی و بدون الایش میتواند به تلویزیون داده شود که در گیرنده تلویزیون حس گر های هوشمند تشخیص صدا تعبیه شده است و میتواند خمات درخواستی را با صدایتان بدهد . ریموت کنترل دارای دکمه ای میباشد که با فشار دارد و صوت شما میتوانید دستورات را به تلویزیون بدهید و تلویزیون نیز اجرا نماید . در 360 درجه زاویه دستور به تلویزیون میتوانید تلویزیون را در اختیار داشته باشید و به هر برنامه تلویزیون  با صدای بی الایش و طبیعی برخوردار باشید و دور بزنید . در مرورگر ها نیز میتوانید با صوت خودتان جستوجو را انجام دهید و صفحه جدید را به نمایش بگذارید . 

 

کیفیت صدا 

تلویزیون 65 اینچ سونی 4K UHD  اسمارت X90K 2022  دارای کیفیت صدای 20 وات میباشد که در دو منبع خروجی تعبیه شده است و هر منبع خروجی 10 وات قدرت خروجی دارد . از طریق فناوری بلوتوث میتوانید ساندبار را به تلویزیون اتصال دهید و کیفیت صدا را در ارتقا به جریان پخش بگذارید . کیفیت صدا میتواند به صورت استاندارد و موزیک و ورزش و استاندارد و خودکار به پخش برسد تا بیننده از صوت و تصویر در هماهنگی برخوردار باشد و همچنین کیفیت صدای خودکار در تلویزیون به کار گرفته شده است تا بدون تنظیمات برترین کیفیت صدا را دریافت نمایید . کیفیت صدای دورانی  تلویزیون تعبیه شده است تا کیفیتی 4 بعدی را برایتان تولید نماید . تلویزیون سونی ژاپنی 65 اینچ با فناوری اتصال بدون سیم و وایرلس بلوتوث مجهز میباشد که اتصال به سینما خانگی را برایتان امکان پذیر میکند و همچنین باند های بیشتری را میتوانید به تلویزیون اتصال دهید و کیفیت صدا در تقویت بسیار بالاییی قرار بگیرد که تا 6000 وات قدرت تولید صدا میتوانید ارتقا دهید . تلویزیون هوشمند سونی 65 اینچ X90K 2022 دارای فناوری تشخیص تار صوتی میباشد که تار صوتی را در تقویت قرار میدهد به شیوه ای که دارای حس گر محیط میباشد که اگر محیط شلوغ باشد دیالوگ را در تقویت صوتی قرار میدهد تا در هر مکان شلوغ بتوانید درک کامل را از محتوایتان داشته باشید و فیلم و یا کنفرانس انلاین یا ورزش انلاین را در همان لحظه ببینید و درک کامل را داشته باشید . کیفیت صدای 3D  میتواند دوران صدا را در محتوایتان امکان پذیر نماید تا نظر تهیه کننده محتوا در کیفیت صدا برایتان نامو و غریب نباشد . تلویزیون ژاپنی سونی 65 اینچ 4K UHD  اسمارت X90K 2022  هر امکانات را در اختیار میگذارد تا نهایت درک را در محتوا و نهایت کیفیت را در تصویر و صوت داشته باشید . 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
سری
BRAVIA XR K
مدل
XR-X90K
سایز
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
BRAVIA LED
نوع تلویزیون
LED
پردازنده تصویر
Procceor XR
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
دقت رنگ واقعی
Picture Quality Index
2500
کنتراست
XR Contrast
پنل
IPS
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X Wide Angle
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Google TV
هوش مصنوعی
Google LLC
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
حافظه داخلی
32GB
RAM
2GB
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MAGIC
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
ژاپن
مونتاژ
مالزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL